^Powrót na górę
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
          zjazd 2019

Strona Główna

UWAGA!!! Skrócenie zajęć lekcyjnych.W związku z wysokimi temperaturami Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Mińsku Mazowieckim zarządza skrócenie zajęć lekcyjnych do 30 min i przerw do 5 min w dniach od 12 do 14 czerwca 2019 r.„SleeveFace z książką”

W dniu 24 maja 2019 odbyło się podsumowanie  i rozdanie nagród w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „SleeveFace z książką”, pod patronatem Starosty Mińskiego, którego byliśmy organizatorami.  
Jak co roku tym konkursem podbijamy serca uczniów, mając na celu popularyzację czytelnictwa w niekonwencjonalny sposób, również poprzez    zainteresowanie szatą graficzną książki oraz rozwijanie zainteresowań i pasji fotograficznych.
Konkurs był skierowany do uczniów klas VI- VIII szkół podstawowych oraz   III klas gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych powiatu mińskiego w sumie 44 osoby i ponad 70 zdjęć. Najwięcej osób (26) zgłosiło się ze szkół w Mrozach – Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły podstawowej, Gimnazjum i Szkoły Branżowej I Stopnia – opiekunką uczniów była  Ewa Olszewska.
Wicestarosta Witold Stefan Kikolski zaszczycił nas swoją obecnością i pełen entuzjazmu wraz z dyrektorem Zespołu Tomaszem Płochockim i wicedyrektor Zespołu Agnieszką Pają wręczył nagrody.
Dzięki najwspanialszym sponsorom lokalnym mogliśmy wyróżnić ogromne grono uczestników za co serdecznie dziękujemy!
Sponsorami w tym roku byli :Powiat Miński, Rada Rodziców ZSZ nr 2, Biblioteka Pedagogiczna,  Pizza na Klonowej, Lody Prawdziwe Made by Kate, Stacja Sushi Konrad,  CakeTime.
Lista nagrodzonych i wyróżnionych w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym SleeveFace:
Kategoria SPORT:
1 miejsce – Magdalena Grabarczyk
2 miejsce – Szymon Sikora
2 miejsce – Katarzyna Zawadka
3 miejsce – Piotr Gójski
3 miejsce – Mariusz Brudz
Wyróżnienia:
Łukasz Jurek, Sebastian Muracki, Piotr Okoła, Mateusz Wróblewski
Kategoria GRAFIKA KOMPUTEROWA
1 miejsce – Izabela Chmiel, Oliwia Wasiak, Natalia Zagórska
1 miejsce – Angelika Szewczyk
2 miejsce – Małgorzata Kępka
3 miejsce – Jakub Scharfenberg, Paulina Pajęcka
3 miejsce - Oliwia Wargulewska
Wyróżnienia:
Urszula Olszewska, Amelia Chaberska, Marta Siemionkowicz
Kategoria FOTOGRAFIA:
1 miejsce – Klaudia Kieliszczyk
1 miejsce – Katarzyna Zawadka
2 miejsce – Piotr Zabiegliński
2 miejsce – Piotr Polkowski
2 miejsce – Patrycja Mosycz
3 miejsce - Izabela Chmiel, Oliwia Wasiak, Natalia Zagórska
3 miejsce – Paulina Grabarczyk
3 miejsce – Natalia Urbaniak
Wyróżnienia:
Weronika Witowska, Julia Sosińska, Fabian Szyjanowicz, Marcin Malka, Maciej Kuza, Patrycja Pragacz, Olga Jachimowicz
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do galerii.
 image001 image001
 image002 image002
 image003 image003
 image004 image004
 image005 image005
 image006 image006

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim, w nowych partnerskich projektach i programach międzynarodowych.


Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. zaangażowana jest we współpracę w ramach porozumienia Bridge2Europe, którego jednym z sygnatariuszy jest agencja EU Service Agentur reprezentująca niemiecki land Saksonia-Anhalt.
W ramach ww. porozumienia w dniu 22 maja 2019 r. zorganizowana została wizyta studyjna przedstawicieli regionów partnerskich na Mazowszu. Celem tego wydarzenia było przedstawienie Regionu, identyfikacja podmiotów zainteresowanych współpracą z odpowiednikami z zagranicy, a także określenie możliwości i kierunków wzajemnej współpracy m.in. w projektach finansowych z funduszy europejskich. W organizację wydarzenia zaangażowany jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim  uczestniczył w tym  wydarzeniu, które niewątpliwie przyczyniło się do nawiązania współpracy z podmiotami i instytucjami z Saksonii-Anhalt. Prezentując  potencjał, zaplanowaliśmy obszary i możliwości do wzajemnej współpracy i realizacji wspólnych przedsięwzięć, wykorzystując fundusze ze środków europejskich z różnych programów i projektów strukturalnych. W spotkaniu uczestniczył szkolny koordynator projektów Joanna Wójtowicz oraz Dyrektor Zespołu Tomasz Płochocki.
 image001 image001
 image008 image008
 image009 image009
 image005 image005
 image006 image006
 image003 image003

Dzień otwarty

Dzień otwarty

Finał projektu edukacyjnego IPN "Łączka i inne miejsca poszukiwań".

„Biorąc udział w naszym konkursie, uczestniczycie w procesie przywracania pamięci ofiar totalitaryzmów - powiedział w poniedziałek wiceprezes Instytutu Pamięci Narodowej Krzysztof Szwagrzyk podczas finału II projektu edukacyjnego IPN "Łączka i inne miejsca poszukiwań".  8 kwietnia 2019 r. w Belwederze odbył się uroczysty finał projektu. Na galę finałową przybyły zespoły uczniowskie z 13 szkół z całej Polski – autorzy najwyżej ocenionych filmów –  m. in. również uczniowie z naszej szkoły. Spotkali się z ministrem Wojciechem Kolarskim – podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta RP, wiceprezesem IPN prof. Krzysztofem Szwagrzykiem, kierującym pionem poszukiwań, oraz zaproszonymi gośćmi. W tegorocznej edycji projektu wzięło udział ponad 200 uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych. Uczestnicząc w spotkaniach oraz objeździe naukowym dowiedzieli się, jaką rolę w poszukiwaniach odgrywają poszczególne dziedziny nauki i poznali najnowszą historię Polski przez losy ofiar zbrodni komunistycznych i niemieckich. Swoje refleksje przedstawili w postaci dwuminutowych etiud filmowych poświęconych poszukiwaniom nieznanych miejsc pochówku ofiar reżimów totalitarnych. Projekt został objęty Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Projekt był realizowany przez Przystanek Historia – Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki (Biuro Edukacji Narodowej), Oddziały IPN w Białymstoku, Gdańsku, Łodzi, Warszawie i Delegatury IPN w Bydgoszczy i Bielsku-Białej oraz Biuro Poszukiwań i Identyfikacji IPN.
https://www.facebook.com/pg/poszukiwaniaipn/posts/?ref=page_internal
https://dzieje.pl/aktualnosci/k-szwagrzyk-uczestnicy-projektu-laczka-i-inne-miejsca-poszukiwan-przywracaja-pamiec
 image001 image001
 image004 image004
 image005 image005

Dni wolne

Dni wolne od zajęć kopia

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+


Kalendarz

◄◄
►►
listopad 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
› ZJAZD ABSOLWENTÓW
Data :  17 listopad 2019
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg