^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
          zjazd 2019

Strona Główna

„SleeveFace z książką”

W dniu 24 maja 2019 odbyło się podsumowanie  i rozdanie nagród w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym „SleeveFace z książką”, pod patronatem Starosty Mińskiego, którego byliśmy organizatorami.  
Jak co roku tym konkursem podbijamy serca uczniów, mając na celu popularyzację czytelnictwa w niekonwencjonalny sposób, również poprzez    zainteresowanie szatą graficzną książki oraz rozwijanie zainteresowań i pasji fotograficznych.
Konkurs był skierowany do uczniów klas VI- VIII szkół podstawowych oraz   III klas gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych powiatu mińskiego w sumie 44 osoby i ponad 70 zdjęć. Najwięcej osób (26) zgłosiło się ze szkół w Mrozach – Liceum Ogólnokształcącego, Szkoły podstawowej, Gimnazjum i Szkoły Branżowej I Stopnia – opiekunką uczniów była  Ewa Olszewska.
Wicestarosta Witold Stefan Kikolski zaszczycił nas swoją obecnością i pełen entuzjazmu wraz z dyrektorem Zespołu Tomaszem Płochockim i wicedyrektor Zespołu Agnieszką Pają wręczył nagrody.
Dzięki najwspanialszym sponsorom lokalnym mogliśmy wyróżnić ogromne grono uczestników za co serdecznie dziękujemy!
Sponsorami w tym roku byli :Powiat Miński, Rada Rodziców ZSZ nr 2, Biblioteka Pedagogiczna,  Pizza na Klonowej, Lody Prawdziwe Made by Kate, Stacja Sushi Konrad,  CakeTime.
Lista nagrodzonych i wyróżnionych w II Powiatowym Konkursie Fotograficznym SleeveFace:
Kategoria SPORT:
1 miejsce – Magdalena Grabarczyk
2 miejsce – Szymon Sikora
2 miejsce – Katarzyna Zawadka
3 miejsce – Piotr Gójski
3 miejsce – Mariusz Brudz
Wyróżnienia:
Łukasz Jurek, Sebastian Muracki, Piotr Okoła, Mateusz Wróblewski
Kategoria GRAFIKA KOMPUTEROWA
1 miejsce – Izabela Chmiel, Oliwia Wasiak, Natalia Zagórska
1 miejsce – Angelika Szewczyk
2 miejsce – Małgorzata Kępka
3 miejsce – Jakub Scharfenberg, Paulina Pajęcka
3 miejsce - Oliwia Wargulewska
Wyróżnienia:
Urszula Olszewska, Amelia Chaberska, Marta Siemionkowicz
Kategoria FOTOGRAFIA:
1 miejsce – Klaudia Kieliszczyk
1 miejsce – Katarzyna Zawadka
2 miejsce – Piotr Zabiegliński
2 miejsce – Piotr Polkowski
2 miejsce – Patrycja Mosycz
3 miejsce - Izabela Chmiel, Oliwia Wasiak, Natalia Zagórska
3 miejsce – Paulina Grabarczyk
3 miejsce – Natalia Urbaniak
Wyróżnienia:
Weronika Witowska, Julia Sosińska, Fabian Szyjanowicz, Marcin Malka, Maciej Kuza, Patrycja Pragacz, Olga Jachimowicz
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do galerii.
 image001 image001
 image002 image002
 image003 image003
 image004 image004
 image005 image005
 image006 image006

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg