Turniej Dzikich Drużyn

" Otwarty Turniej Piłki Nożnej 5 Osobowej "

Turniej dofinansowany ze środków

Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim

W dniach 6-7. 06 2009 został rozegrany Otwarty Turniej Piątek Piłkarskich„ Dzikich Drużyn”, zorganizowany przez Stowarzyszenie sportowo-rekreacyjne „ Mechanik” przy Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Mińsku Mazowieckim, dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim. Turniej ten został rozegrany na nowym boisku wielofunkcyjnym przy ZSZ nr 2.

W turnieju udział wzięło łącznie 120 osób(16 drużyn).

W grupach gra odbywała sie systemem "każdy z każdym" a następnie  systemem "pucharowym". Zkażdej grupa awans do dalszych gier uzyskały 2 najlepsze drużyny które następnie utworzyły pary ćwierćfinałowe:

BYLE CO – XXX 1:1 k. 2:1

Nieoczekiwanie parę finałową utworzyły drużyny „ BYLE CO” i  „FC SERBINÓW”, lepszą okazała się drużyna „FC SERBINÓW” ,która dopiero w serii rzutów karnych zwyciężyła 3:2 ( w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. W meczu o trzecie miejsce  „MIŚKI” uległy „XXX” 3:2.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały z rąk wiceprezesa Stowarzyszenia -  Janusza Zawadki medale i puchary. Indywidualne nagrody otrzymali: Kamił Kieliszczyk ( XXX) – najlepszy bramkarz turnieju oraz Przemysław Kopka ( Miśki) – król strzelców, zdobywca 9 bramek.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. FC SERBINÓW
2. BYLLE CO
3. XXX
4 MIŚKI
Z uwagi na duże zainteresowanie turniejem następny turniej planowany jest już na jesieni 2009.