^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook

 
 
 
 

Nauczyciele

grono


 

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE I PROBLEMOWE
w ZSZ NR 2
im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim


I   Zespół nauczycieli religii

  1. Wójtowicz Joanna – przewodnicząca
  2. Wróblewski Mariusz
  3. Wójtowicz Iwona                         opieka : wicedyrektor Jerzy Gańko
II Zespół nauczycieli języka polskiego

  1. Kucińska Jolanta – przewodnicząca
  2. Chabiera Elżbieta
  3. Piskorz Monika
  4. Piwek Mariola
  5. Ruszpel Marzena
  6. Zelwowiec Elżbieta                      opieka : wicedyrektor  Janusz Zduńczyk
  7. Zychowicz Jadwiga
III Zespół nauczycieli języków obcych

  1. Zelwowiec Elżbieta – przewodnicząca
  2. Adamiec Alicja
  3. Bouchiker Said
  4. Ostrowska Magdalena
  5. Rybińska Barbara
  6. Kopera Magdalena
  7. Wachowicz Jarosław
  8. Korgul Mariusz                             opieka : wicedyrektor Janusz Zduńczyk
IV  Zespół nauczycieli historii, WOS

  1. Słomczyńska Magdalena – przewodnicząca
  2. Olkowicz Piotr
  3. Zduńczyk Janusz                          opieka : wicedyrektor  Janusz Zduńczyk
V Zespół nauczycieli Wf i PO

  1. Zawadka Janusz – przewodniczący
  2. Chrościcka Agnieszka
  3. Zagórska Elżbieta
  4. Bartosiak Piotr
  5. Czyżowski Marek
  6. Ślusarczyk Krzysztof                   opieka : wicedyrektor Janusz Zduńczyk
  7. Płochocki Tomasz
VI Zespół nauczycieli matematyki

  1. Bagińska Barbara– przewodnicząca
  2. Łodyga Alina
  3. Szczurowski Marek
  4. Berbecka – Chróst Romana
  5. Rogalska Danuta                       opieka : wicedyrektor Agnieszka Paja
VII Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych (fizyka, chemia, biologia, geografia  i pokrewne)

  1. Korgul Barbara – przewodnicząca
  2. Berbecka – Chróst Romana
  3. Mazanka Maciej
  4. Świderski Rafał
  5. Zawadzka Katarzyna
  6. Kopera Magdalena
  7. Paja Agnieszka                                opieka : wicedyrektor Agnieszka Paja
VIII Zespół nauczycieli technik informatycznych

  1. Dąbrowska Anna – przewodnicząca
  2. Zychowicz Henryk
  3. Mazanka Maciej
  4. Radomski Leszek
  5. Wojciechowski Dariusz
  6. Sitek Marek
  7. Szczurowski Marek
  8. Kupidura-Ostrowska Katarzyna
  9. Kamiński Marek
  10. Paja Agnieszka                               opieka : wicedyrektor Agnieszka Paja
IX Zespół nauczycieli przedmiotów zawodowych mechanicznych

  1. Rogalska Danuta – przewodnicząca
  2. Mikuszewska Halina
  3. Szlagor Stanisław
  4. Abramowski Michał
  5. Kosieradzki Jacek                          opieka : wicedyrektor Jerzy Gańko
X Zespół nauczycieli przedmiotów elektryczno – elektronicznych

  1. Wiśniewski Andrzej – przewodniczący
  2. Foryś Stanisław
  3. Malesa – Gdula Małgorzata
  4. Radomski Leszek
  5. Bouchiker Said
  6. Ostrowski Krzysztof                     opieka : wicedyrektor  Jerzy Gańko
XI Zespół ds. wychowania i profilaktyki

  1. Olkowicz Piotra – przewodniczący
  2. Wójcik Maria
  3. Ostrowska Magdalena
  4. Zawadka Janusz
  5. Adamiec Alicja
  6. Łodyga Alina
  7. Zelwowiec Elżbieta                       opieka : wicedyrektor  Janusz Zduńczyk
XII Zespół ds.  promocji szkoły

  1. Piwek Mariola – przewodnicząca
  2. Dąbrowska Anna
  3. Rogalska Danuta
  4. Zelwowiec Elżbieta
  5. Mikuszewska Halina
  6. Bagińska Barbara
  7. Korgul Mariusz
  8. Korgul Barbara
  9. Zduńczyk Janusz
  10. Wójtowicz Joanna
  11. Słomczyńska Magdalena
  12. Piskorz Monika
  13. Paluch Elżbieta
  14. Paja Agnieszka
  15. Kupidura-Ostrowska Katarzyna
  16. Olkowicz Piotr
  17. Łodyga Alina                              opieka : wicedyrektor Agnieszka Paja
XIII Zespół nauczycieli  przedmiotów spedycyjnych

  1. Staniszewska Marzena - przewodnicząca
  2. Sitek Marek
  3. Wojciechowski Dariusz
  4. Gańko Jerzy                                opieka : wicedyrektor Jerzy Gańko
XIV  Zespół nauczycieli  ds. kontaktów zagranicznych

  1. Staniszewska Marzena - przewodnicząca
  2. Abramowski Michał
  3. Berbecka-Chróst Romana
  4. Korgul Mariusz
  5. Rogalska Danuta
  6. Ślusarczyk Krzysztof
  7. Wachowicz Jarosław
  8. Wiśniewski Andrzej
  9. Wróblewski Tomasz                         opieka : wicedyrektor Jerzy Gańko
 grono09s

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
sierpień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg