^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
                              

Wizyta gości z Niemiec

PROGRAM SZKOŁA w EUROPIE
w ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH nr 2
im. POWSTAŃCÓW WARSZAWY
w MIŃSKU MAZOWIECKIM


     Zespół, wspólnie z placówką kształcenia zawodowego BbS 1 "Eike von Repgow" Magdeburg w Niemczech, realizuje międzynarodowy edukacyjny projekt zawodowy w ramach międzynarodowej organizacji Polsko Niemiecka Współpraca Młodzieży. Na terenie placówki w Niemczech uczniowie naszej szkoły oraz szkoły z Magdeburga zrealizowali pierwszy etap projektu pod nazwą „Przedsiębiorstwo samochodowe” w kooperacji Polsko Niemieckiej. Kolejny etap projektu prowadzony będzie w naszej placówce w Mińsku Mazowieckim w czerwcu oraz na terenie Powiatu Mińskiego. Wypracowana zostanie gotowa koncepcja wdrożenia produktu do realizacji.

   Dzięki przystąpieniu do programu Szkoła w Europie, nasza placówka w kolejnych latach szkolnych będzie realizowała edukacyjne projekty zawodowe.

W pierwszej edycji programu uczestniczy 10 uczniów naszej placówki oraz 10 uczniów placówki z Magdeburga, kształcących się w klasach o specjalizacji samochodowej, informatycznej, teleinformatycznej oraz spedycyjnej. Opiekunami i koordynatorami są nauczyciele szkół p Tomasz Wróblewski, p Maciej Mazanka, Dyrektor Zespołu p Tomasz Płochocki oraz p Sylwia Ask i dyrektor Hierr Riecke oraz nauczyciele wspomagający.

   Program pobytu to wspólne zajęcia w szkole prowadzone w języku angielskim, przygotowanie projektów w grupach, prezentacje projektów również w języku angielskim , zwiedzanie Miasteczka Samochodowego Fabryki Volkswagena w Wolfsburgu, uczestnictwo w największych na świecie Targach Telekomunikacyjnych CEBiT w Hanowerze. Dodatkową atrakcją były: mecz przyjaźni w piłkę siatkową, spotkanie integracyjne, zwiedzanie Magdeburga oraz Berlina.

   Współpraca naszej Szkoły z Placówką kształcenia zawodowego z Magdeburga na trwale wpisała się w program realizacji wspólnych edukacyjnych projektów zawodowych.

   Program będzie realizowany w kolejnych latach szkolnych w ramach międzynarodowej organizacji Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży, która współfinansuje przedsięwzięcie.
Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+


Kalendarz

◄◄
►►
wrzesień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg