^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
          zjazd 2019

Zajęcia pozalekcyjne


Termin  realizacji zajęć pozalekcyjnych w roku szkolny 2015/2016 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim



Lp.


Typ zajęć


Prowadzący


Termin



1


Doradztwo zawodowe

Ewa Pudłowska

                                           Czwartek 14. 00 – 15. 00    




2




Piłka siatkowa



Ryszard Wolski
                                        Poniedziałek 16. 45 – 17. 30



3




Piłka koszykowa i lekkoatletyka




Krzysztof Ślusarczyk

                                             Środa 16. 00 – 17. 30 Czwartek 16. 00 – 17. 30




4




Piłka nożna, siłownia




Marek Czyżowski

                                       Środa17. 00 – 17. 45




5




Fakultety z języka polskiego przygotowujące do matury



Jolanta Kucińska

                                               Wtorek  15. 00 – 16. 00                                




6




Fakultety przygotowujące do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym



Marek Szczurowski

                                               Czwartek 15. 15 – 16. 45                 




7




Koło techniczne



Stanisław Szlagor
                                        Czwartek 16. 05 – 16. 50



8




Koło motoryzacyjne



Jacek Kosieradzki
                                             Wtorek  15. 15 – 16. 00



9




Koło automatyki, robotyki i mechatroniki



Krzysztof Ostrowski

                                           Poniedziałek 15.15 – 16. 00                         




10




Koło elektroniki cyfrowej i analogowej



Andrzej Wiśniewski

                                     Poniedziałek 14. 35 – 15. 10                        




11







Fakultety z przygotowujące do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik informatyk.



Marek Szczurowski




Poniedziałek 14. 20 – 15. 10                




12



Koło grafiki komputerowej i techniki                    multimedialnej



Kupidura Ostrowska Katarzyna
                                            Sobota 09. 00 – 12. 00
spotkania 1 x w miesiącu.




Harmonogram zajęć z Karty Nauczyciela realizowanych w  Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim w roku szkolnym 2015/16

LP

Nazwisko Imię




Symbol

Forma zajęć

Termin




1

Abramowski Michał

Zajęcia wyrównawcze - zajęcia dla chętnych z budowy i naprawy motocykli i samochodów

Środa 07:30 - 08:50

2

Bagińska Barbara

Zajęcia wyrównawcze dla klas II i III - zakres rozszerzony

Wtorek 15:00 - 16:00

3

Bartosiak Piotr

Zajęcia techniczne




4

Berbecka-Chróst Romana

Fakultety z matematyki dla maturzystów

Poniedziałek 08:00 - 08:45

Środa 08:55 - 09:40

5

Bouchiker Said

Fakultety z języka angielskiego zawodowego i przedmiotów zawodowych

Piątek 14:25 - 15:10

6

Chrościcka Agnieszka

Zajęcia sportowe - siłownia

Środa 13:25 - 14:20

7

Czyżowski Marek

Zajęcia sportowe - piłka nożna, lekkoatletyka

Środa 17:30 - 19:00

8

Dąbrowska Anna

Zajecia wyrównawcze z informatyki oraz projekt IT szkoła

Wtorek 15:00 - 16:00

9

Dąbrowska Marta

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas I

Czwartek 08:00 - 09:00

10

Foryś Stanisław

Konsultacje z przedmiotów zawodowych elektrycznych

Środa 09:50 - 10:35

11

Grabowski Grzegorz

Przygotowanie do prowadzenia pojazdów lub przepisy ruchu drogowego

Konsultacje po uzgodnieniu terminu z kursantami

12

Kamiński Marek

Zajęcia z grafiki komputerowej

Wtorek 16:05 - 16:45

13

Kopera Magdalena

Przygotowanie do matury ustnej z języka angielskiego

Środa 14:20 - 15:10

14

Korgul Barbara

Zespół muzyczno-wokalny

Czwartek 14:25 - 15:10

15

Korgul Mariusz

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Poniedziałek 08:00 - 08:45

16

Kosieradzki Jacek

Zajęcia wyrównawcze i konsultacje z przedmiotów zawodowych

Poniedziałek 15:00 - 16:00

Piątek 12:00 - 13:00

17

Kucińska Jolanta

Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego




Poniedziałek 14:00 - 15:00




18

Kupidura-Ostrowska Katarzyna

Zajęcia dodatkowe z zawodowych przedmiotów informatycznych

Wtorek 15:15 - 16:00

19

Malesa- Gdula Małgorzata

Praca z uczniami zdolnymi i słabszymi - przedmioty elektryczne

12:45 - 13:30
Zajęcia odbywać się będą w ostatnia środę miesiąca


20

Łodyga Alina

Matura podstawowa z matematyki - fakultety

Raz w miesiącu po uzgodnieniu z uczniami

21

Mazanka Maciej

Zajęcia dodatkowe z fizyki

Środa 08:00 - 08:45

22

Mikuszewska Halina

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas I i II technikum

Poniedziałek 14:20 - 15:10

23

Olkowicz Piotr

Zajęcia wyrównawcze z historii







Ostrowska Magdalena

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

Środa 13:35 - 14:20

24

Ostrowski Krzysztof

Zajęcia przeznaczone są dla klasy trzeciej technik mechatronik i mają na celu rozszerzenie i uporządkowanie wiadomości i umiejętności związanych z projektowaniem i obsługą urządzeń mechatronicznych oraz ich diagnozowaniem.

Poniedziałek 16. 00 – 17. 00

25

Piskorz Monika

Zajęcia przygotowujące do nowej matury z języka

polskiego




Czwartek 15:15 - 16:00

26

Piwek Mariola

Zajęcia wyrównawcze - Fakultety do matury z języka polskiego klasa 4 Ts

Wtorek 14:20 - 15:20

27

Radomski Leszek

Zajęcia z uczniem zdolnym - instalacja i

konfiguracja LINUX

Piątek 15:15 - 16:00

28

Rogalska Danuta

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości z matematyki - zakres podstawowy

Środa 14:25 - 15:10

Czwartek 15:15 - 16:00

29

Ruszpel Marzena

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Środa 11:45 - 12:30

30

Roguski Zdzisław

Praca z uczniem zdolnym

Czwartek 16:00 - 18:00

31

Rybińska Barbara

Zajęcia fakultatywne z języka angielskiego - przygotowanie do matury

Czwartek 14. 30 – 15. 10

32

Sikorski Mariusz

Przygotowanie do matury z języka niemieckiego

16:00 - 17:00

33

Sitek Marek


Obsługa arkusza kalkualcyjnego - praca z uczniem zdolnym

Środa 15:15 - 16:00

34

Ślusarczyk Krzysztof

Zajęcia sportowe - koszykówka i lekkoatletyka

Środa 16:00 - 16:45

35

Magdalena Słomczyńska

Zajęcia wyrównawcze z wiedzy o społeczeństwie

Wtorek 14:20 - 15:20

36

Świderski Rafał

Konsultacje z przedmiotu fizyka, chemia 

Poniedziałek 16:00 - 17:00

37

Szczurowski Marek

Fakultety z matematyki przygotowujące do matury rozszerzonej

Środa 15:15 - 16:00

38

Szlagor Stanisław

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z kwalifikacji w zawodzie - M.17, M.18, M 44

Wtorek 15:10 - 16:40

39

Wachowicz Jarosław

Zajęcia wyrównawcze - Fakultety do matury z języka

angielskiego

09:00 - 12:15
Jedno spotkanie w miesiącu


40

Wiśniewski Andrzej

Konsultacje, zajęcia wyrównawcze, naprawy sprzętu.

Wtorek 13:25 - 14:10

41

Wojciechowski Dariusz

Przygotowanie do egzaminu z kwalifikacji A.28 

Piątek 12:40 - 13:25

42

Wolski Ryszard

Zajęcia z piłki siatkowej

Poniedziałek 16:00 - 16:45

43

Wójtowicz Joanna

Opieka nad pocztem sztandarowym

Zgodnie z terminarzem uroczystości

44

Wróblewski Mariusz

Koło fotograficzne


Czwartek 15:00 - 16:00

45

Wróblewski Tomasz

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

Poniedziałek 08:00 - 08:45

46

Zagórska Elżbieta

Nauka tańca

Zajęcia realizowane w miesiącu grudzień styczeń

47

Zawadka Janusz

Piłka siatkowa - zajęcia sportowo-rekreacyjne

Wtorek 20:00 - 21:30

48

Zawadzka Katarzyna

Koło PCK – wolontariat

Poniedziałek 15:15 - 16:10

49

Zelwowiec Elżbieta

Zajęcia przygotowujące do matury i olimpiady z języka rosyjskiego

10:00 - 14:30
Zajęcia Co drugą sobotę miesiąca.


50

Paluch Elżbieta

Zajęcia dla uczniów z matematyki

Poniedziałek 8.00 – 8.45

51

Ziętek Michał

Przygotowanie do prowadzenia pojazdów lub przepisy ruchu drogowego

Konsultacje po uzgodnieniu terminu z kursantami

52

Możdżonek Karolina

Zajęcia profilaktyczno-edukacyjne / Terapia pedagogiczna

Środa 13. 00 – 14. 00

53

Pudłowska Ewa

Konsultacje psychologiczne

14:00 - 16:00
ostatni tydzień miesiąca



Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
styczeń 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg