^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
          zjazd 2019

Wyniki pierwszego etapu konkursu informatycznego GIM BIT 2016/17

Wyniki I etapu Powiatowego Konkursu informatycznego GIMBIT

Jury konkursu w składzie: Marek Szczurowski – nauczyciel informatyki i przedmiotów zawodowych informatycznych, Anna Dąbrowska- nauczyciel informatyki i przedmiotów zawodowych informatycznych oraz Katarzyna Kupidura-Ostrowska- nauczyciel informatyki i przedmiotów zawodowych informatycznych, po zapoznaniu z wszystkimi pracami nadesłanymi na konkurs, postanowiło zakwalifikować do II etapu następujące drużyny:

Lp.

Imiona i nazwiska członków drużyny

Szkoła

Opiekun

Liczba uzyskanych w I etapie punktów

1.

Krystian Polkowski

Kamil Wójcik

Gimnazjum Dwujezyczne w Brzezinach

Joanna Majewicz

10

2.

Piotr Gniado

Rafał Pochmara

Gimnazjum nr 3 w Mińsku Mazowieckim

Beata Bieniek

9

3.

Magda Mroczek

Matylda Tymińska

Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Sulejówku

Dorota Stepień

9

4.

Natalia Laskowska

Dawid Uchal

Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Sulejówku

Dorota Stepień

9

5.

Wioleta Cichocka

Katarzyna Krzykowska

Zespół Szkól nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Sulejówku

Dorota Stepień

8

6.

Piotr Szostak

Hubert Zalewski

Gimnazjum Miejskie nr 1 im. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim

Magdalena Skwiecińska-Linosz

7

7.

Ewa Gańko

Aleksandra Gańko

Gimnazjum Miejskie nr 1 im. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim

Magdalena Skwiecińska-Linosz

7

8.

Bartosz Jakubaszek

Bartosz Nowicki

Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z s/w Cielechowiźnie

Helena Pastor

6,5

9.

Andrzej Mielec

Kacper Oklesiński

Gimnazjum Miejskie nr 1 im. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim

Magdalena Skwiecińska-Linosz

6

10.

Maciej Skowroński

Krzysztof Dobrowolski

Gimnazjum Dwujezyczne w Brzezinach

Joanna Majewicz

3,5

Wszystkie wymienione zespoły zapraszamy do udziału w II etapie, który odbędzie się
3 marca 2017 r. o godz. 11.00 w Zespole Szkól Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim (Sala Konferencyjna).


W imieniu organizatorów - Marek Szczurowski

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg