^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

Wyniki pierwszego etapu konkursu informatycznego GIM BIT 2016/17

Wyniki I etapu Powiatowego Konkursu informatycznego GIMBIT

Jury konkursu w składzie: Marek Szczurowski – nauczyciel informatyki i przedmiotów zawodowych informatycznych, Anna Dąbrowska- nauczyciel informatyki i przedmiotów zawodowych informatycznych oraz Katarzyna Kupidura-Ostrowska- nauczyciel informatyki i przedmiotów zawodowych informatycznych, po zapoznaniu z wszystkimi pracami nadesłanymi na konkurs, postanowiło zakwalifikować do II etapu następujące drużyny:

Lp.

Imiona i nazwiska członków drużyny

Szkoła

Opiekun

Liczba uzyskanych w I etapie punktów

1.

Krystian Polkowski

Kamil Wójcik

Gimnazjum Dwujezyczne w Brzezinach

Joanna Majewicz

10

2.

Piotr Gniado

Rafał Pochmara

Gimnazjum nr 3 w Mińsku Mazowieckim

Beata Bieniek

9

3.

Magda Mroczek

Matylda Tymińska

Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Sulejówku

Dorota Stepień

9

4.

Natalia Laskowska

Dawid Uchal

Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Sulejówku

Dorota Stepień

9

5.

Wioleta Cichocka

Katarzyna Krzykowska

Zespół Szkól nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Sulejówku

Dorota Stepień

8

6.

Piotr Szostak

Hubert Zalewski

Gimnazjum Miejskie nr 1 im. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim

Magdalena Skwiecińska-Linosz

7

7.

Ewa Gańko

Aleksandra Gańko

Gimnazjum Miejskie nr 1 im. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim

Magdalena Skwiecińska-Linosz

7

8.

Bartosz Jakubaszek

Bartosz Nowicki

Gimnazjum im. Karola Wojtyły w Hucie Mińskiej z s/w Cielechowiźnie

Helena Pastor

6,5

9.

Andrzej Mielec

Kacper Oklesiński

Gimnazjum Miejskie nr 1 im. Władysława Andersa w Mińsku Mazowieckim

Magdalena Skwiecińska-Linosz

6

10.

Maciej Skowroński

Krzysztof Dobrowolski

Gimnazjum Dwujezyczne w Brzezinach

Joanna Majewicz

3,5

Wszystkie wymienione zespoły zapraszamy do udziału w II etapie, który odbędzie się
3 marca 2017 r. o godz. 11.00 w Zespole Szkól Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim (Sala Konferencyjna).


W imieniu organizatorów - Marek Szczurowski

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
kwiecień 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg