^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
          zjazd 2019

Artykuły

Piłka nożna

Mistrzostwa szkły w piłce nożnej w roku szkolnym 2015/2016

Trwają rozgrywki o Mistrzostwo szkoły w piłce nożnej. W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 15 drużyn, które w wyniku losowania utworzyły 4 grupy, w których gramy systemem "każdy z Każdym"

Powiatowa Liga Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016

W kwietniu rozpoczęły się rozgrywki Powiatowej Ligii Piłki Nożnej. W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn. Mecze rozgrywane są systemem "każdy z każdym" w formie mini turniejów. W dotychczasowych meczach uzyskaliśmy następujące wyniki:
"Mechanik"-Siennica 2:0
"Mechanik"-"Ekonom" 0:4
"Mechanik"-"Mrozy" 1:4
"Mechanik"-ZSA 3:3
Naszą szkołę reprezentują:
1.     KONRAD JASTRZĘBSKI 3 Ts

2.     ADRIAN ŚWIĄTKOWSKI 3Ts

3.     PRZEMYSŁAW SZUBA 2Tsc

4.     BARTEK LIPIŃSKI 2Tp

5.     DAWID MAGDZIAK 2Ti

6.     MYSZTA JAKUB 2Ti

7.     HUBERT KUŹMA 3Ts

8.     KRZYSZTOF KLOCH 1Tee

9.     MATEUSZ BAJSZCZAK 3Ti

10.                       DAMIAN STACHOWICZ 4Ti

11.                       SZYMON BREWCZYŃSKI 4Ti

12.                       MARCIN OSKROBA 2Tsc

13.                       MATEUSZ ZDANOWICZ 1Tp


Piłka nożna

 

                nozna

 

 

 


POWIATOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

W DOTYCHCZASOWYCH MECZACH ZANOTOWALIŚMY NASTĘPUJĄCE REZULTATY:

"MECHANIK"-LO PIĘKNA 4:2

"MECHANIK"-ZS W SIENNICY 1:4

"MECHANIK"-ZS W JANOWIE 6:2

"MECHANIK"-"CHEMIK" 1:1

"MECHANIK"-"BUDOWLANKA" 4:3

"MECHANIK"-SULEJÓWEK 4:2

"MECHANIK"-EKONOM 1:1

WYNIKI "FINAŁÓW"

PÓŁFINAŁ

"MECHANIK"-"EKONOM" 3:2

FINAŁ

"MECHANIK"-"BUDOWLANKA" 0:7

OSTATECZNIE ZAJELIŚMY BARDZO DOBRE 2 MIEJSCE

WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁEJ DRUŻYNY ZA DETERMINACJĘ I WOLĘ WALKI


SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

PODZIAŁ NA GRUPY I TERMINARZ GIER:

GRUPA A

1a,2Tee,2Lz,1m-30.04.2013

GRUPA B

1TS1,2Tti,3Tp,1Tp-10.05.2013

GRUPA C

2Tpm,3m2,1m,3Tti-14.05.2013

GRUPA D

1TS2,3Tee,3m1,2m-21.05.2013

ĆWIERĆFINAŁY

2Lz-3Tp 2:6

2Tpm-3m 2:3

2Tee-1Ts1 0:3

3Tti-3Tee 5:4

PÓŁFINAŁY

3Tp-3m 3:5

1Ts-13Tti 4:9 

FINAŁY

W dniu 29 maja, podczas Szkolnego Dnia Sportu zostały rozegrane dwa ostatnie mecze Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej o mistrzostwo „Mechanika”.

W meczu o trzecie miejsce spotkały się klasy 3Tp i 1Ts. Po zaciętym meczu, w którym padł remis 3:3, o zwycięstwie decydowały rzuty karne, które skuteczniej egzekwowali uczniowie 3Tp i to oni zwyciężyli 2:1.

W finale naprzeciwko siebie stanęły klasy 3m i 3Tti. Również ten mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się remisem(1:1). O tytule mistrza szkoły musiały zadecydować rzuty karne. Większą odpornością psychiczną wykazali się uczniowie klasy 3Tti, którzy wygrali 1:0 i to oni mogą przez najbliższy rok szczycić się mianem najlepszej drużyny w szkole. Należy nadmienić, że klasa 3m to mistrz szkoły z poprzedniego roku.

Najlepszym bramkarzem został uznany Łukasz Krysik z klasy 3Tee

Królem strzelców został zdobywca 14 bramek uczeń klasy 3m Cezary Sefafin.

 


WYNIKI ARCHIWALNE

POWIATOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

W tym roku przyszło nam sie zmierzyć w rozgrywkach grupowych z:

ZS nr 1 "Budowlanka", LO "Piękna", ZSE "Ekonom".

W dotychczas rozegranych meczach uzyskaliśmy następujące wyniki:

"Mechanik" - "Ekonom" 2:1

Dwie bramki zdobył Zasuwik Przemek kl 3a

"Mechanik" - "Budowlanka" 1:3

Bramkę strzelił Patryk Pustoła kl 1w

"Mechanik" - LO "Piękna" 1:6

Niestety w tym roku szkolnym nie udało nam się awansować do półfinału.

Nasza szkołę w tym roku reprezentują:

1 BARWIŃSKI KAMIL  3TT

2 KIELISZCZYK KAMIL  3m

3 MAZEK DANIEL  3m

4 SZYMANIK RAFAŁ 2Tte

5 WANAT MARCIN 2Tim

6 ZASUWIK PRZEMEK 3a

7 SIWAK KONRAD 3a

8 ZGÓDKA DAMIAN 3Tte

9 KUREK KONRAD  2Li

10 GÓRKA PRZEMYSŁAW 2Ts

11 ZAWADZKI CEZARY 3Tte

12 PUSTOŁA PATRYK 1w

13 MUĆKO KRZYSZTOF 2Tim

14 GNIADO MACIEJ 2Tim

15 ROGUSKI MATEUSZ  2Lz

16 GOCHNA MATEUSZ 1Ttei

17 WOJTYŃSKI PIOTR 3Tm

18 MAZEK SEBASTIAN 1Lz

 19 KUDLIK JĘDRZEJ 1Li

Wyniki meczów w Powiatowej Lidze Piłki Nożnej 
w roku szkolnym 2008/2009 (nasza grupa)

 "Mechanik"- Zs w Siennicy 3:1

Bramki dla naszej druzyny strzelili: Kurek Konrad kl 1Li, Zasuwik Przemek 2a, bramka samobójcza

Zs w Janowie - ZS w Mrozach 2:0

"Mechanik"- Zs w Mrozach 4:2

bramki dla naszej drużyny strzelili: Zawadzki cezary 2Tte, Mazek Daniel 2m, Zasuwik Przemek 2a, Sikorski Rafał 2Lt

ZS w Siennicy - Zs w mrozach 4:3

"Mechanik"- ZS w Janowie 3:3

bramki strzelili:Sikorski Rafał 2Lt, Mazek Daniel 2m, Siwak Konrad 2a 

Ostatecznie zajeliśmy pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinału.Oto wyniki półfinałów:

"Budowlanka" - ZS w Janowie 5:1

"Mechanik"- "Ekonom" 0:0 k 1:3

Mecz o 3 miejsce

"Mechanik" - Zs w Janowie 2:1

bramki strzelili: Sikorski Rafał i Zasuwik PrzemekW meczu finałowym "Dudowlanka" wygrała z "Ekonomem"

Klasyfikacja końcowa:

  1. "Budowlanka

  2. "Ekonom"

  3. "Mechanik"

  4. ZS Janów   

Naszą szkołę reprenentowali:

  1. Barwiński Kamil 2Tte
  2. Pszonka Dariusz 2Tn
  3. Kieliszczyk Kamil 2m
  4. Mazek Daniel 2m
  5. Milewski Daniel 2a
  6. Szymanik Rafał 1Tte
  7. Ciąćka Adrian 2Tte
  8. Zasuwik Przemek 2a
  9. Siwak Konrad 2a
  10. Zgódka Damian 2Tte 
  11. Wieczorek Paweł 2Lt
  12. Chłopik Przemysław 1Tim
  13. Kurek Konrad 1Li
  14. Górka Przemek 1Ts
  15. Sikorski Rafał 2Lt
  16. Milerski Marcin 3Ls
  17. Zawadzki Cezary 2Tte
  18. Michalak Rafał 1Li
  19. Dobosz Adam 2Lt
  20. Śliwa Mariusz 2Li

W rozgrywkach powiatowej ligi piłki nożnej w roku szkolnym 2007/2008

nasza drużyna uzyskała następujące wyniki:

- z Budowlanką 1:0 i 0:4,

- z Piękną 1:1 i 3:2,

- z Janowem 0:1 i 5:5,

- z Chemikiem 2:2 i 1:0,

- z Ekonomem1:0 i 3:3,

- z Siennicą 3:0 i 5:0.

Ostatecznie wywalczyliśmy 2 miejsce.

Końcowa klasyfikacja:

1. Budowlanka

2. Mechanik

3. Ekonom

4. Piękna

5. Janów

6. Chemik

7. Siennica

W rozgrywkach regionalnych uzyskaliśmy następujące wyniki:

LO 2 Siedlce         - ZSZ 2 Mińsk Maz.   0:2

BRAMKI STRZELILI: GRZEGORZ RYŻKO 2Ls, KONRAD SIWAK 1a

ZSZ 2 Mińsk Maz.      - LO 1 Siedlce 4:2

BRAMKI STRZELILI:G. RYŻKO 2Ls, ŁUKASZ ZAGAŃCZYK 3Ls, PAWEŁCZAJKA 3w, DANIEL MAZEK 1mZSZ 2 MIŃSK MAZ ? ZS SOBOLEW 2:3

BRAMKI STRZELIŁ:2x G. RYŻKO 2Ls

ZSP ŁOCHÓW -  ZSZ 2 MIŃSK MAZ 0:2

BRAMKI STRZELILI:K. SIWAK 1a, CZAREK ZAWADZKI 1Tte

DRUŻYNA MECZE ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI BRAMKI PUNKTY
ZSZ 2 MIŃSK MAZMECHANIK 4 3 0 1 10:5 9
ZS SOBOLEW 4 2 1 1 8:7 7
LO 1 SIEDLCE 4 1 2 1 8:9 5
LO 2 SIEDLCE 4 1 1 2 4:6 4
ZSP ŁOCHÓW 4 1 0 3 7:10 3

W ćwierćfinale graliśmy z ZSP 2 Siedlce uzyskując wyniki 2:2 i 2:1  

BRAMKI DLA NASZEJ DRUŻYNY ZDOBYLI:

1-SZY MECZ; ŁUKASZ  ZAGAŃCZYK 3Ls,GRZEGORZ RYŻKO 2Ls.

2-GI MECZ; GRZEGORZ RYŻKO 2Ls,SEBASTIAN JAJSZCZAK 4Te.

W półfinale graliśmy z ZS nr 2 Garwolin uzyskując wyniki 2:6 i 0:2

Bramki strzelili Konrad Siwak i Przemysław Zasuwik obaj 1a

Wspólnie z Budowlanka zajęliśmy 3 miejsce.

Braliśmy udział w Turnieju piłki nożnej halowej Stanisławów Cup 2008 w kategorii wiekowej 89, zajęliśmy tam 3 miejsce.

Braliśmy udział w Lidze piłki nożnej halowej ( na jednostce ), zajęliśmy tam miejsce 9-12.

 

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg