^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
          zjazd 2019

Artykuły

Piłka koszykowa

Piłka koszykowa



Zajęcia SKS z Koszykówki  w roku szk. 2017/18 odbywają się w 2 x w tygodniu w poniedziałki i czwartki w godz. 16:00 - 17:30, zapraszamy wszystkich sympatyków tej dyscypliny na treningi. Zajęcia prowadzi  p. Krzysztof Ślusarczyk





Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce 2016/17

Terminarz

Faza zasadnicza

Gr. A kl: 2Ti, 3Ti, 3Tme, 2Tc

Mecz

data/godz spotkania

wynik

2Ti - 3Ti

pt. 13.01 g. 8:55

 6:21
2Ti - 3Tme

wt. 20.12 g.8:00

 10:36
3Ti - 3Tme

pt. 21.12  g.9:50

 13:19
2Tc - 3Tme śr. 21.12 g. 9:50

 12:10
2Tc - 2Ti śr. 04.01 g.11:45

 18:11
2Tc - 3Ti  wt. 05.01 g. 11:45

 3:16
Gr. B  kl: 1Ti, 1Tee, 1Tp

1Ti - 1Tee

śr. 21.12 g.11:45

 4:8
1Ti - 1Tp

czw. 01.12 g.8:45

 10:13
1Tee - 1Tp

pn. 06.12 g.10:15

 11:13
Gr. C kl: 3Tem, 4Ts, 2Tmm, 2Tp

3Tem - 4Ts

wt. 13.12 g.9:50

 16:6
3Tem - 2Tmm

śr. 14.12 g.13:35

 30:10
4Ts - 2Tmm

pn. 12.12 g. 12:40

 10:5
2Tp - 3Tem pt.16.12 g.11:45

1:45
2Tp - 2Tmm pt. 16.12 g. 10:45

7:23
2Tp - 4Ts pn. 19.12 g. 12:45

 20:0
Gr. D  kl: 3Tsc, 4Tpm, 2Tee

3Tsc - 4Tpm

pt. 02.12 g.11:45

 8:23
3Tsc - 2Tee

pt.16.12. g. 8:00

 5:17
4Tpm - 2Tee

pt. 09.12 g.11:45

 21:15







Play off
:   Do rundy play - off   awansują po dwie drużyny z każdej grupy.


                     Kolejność gier w rundzie play - off:

Mecz

data/godz spotkania

wynik

      3Tme - 1Tee

 25.01 g.10:45           12:11
      3Ti - 1Tp

 17.01 g. 8:55            37:9
     3Tme - 2Tee

 wt. 03.01 godz.8:45            43:27
4Ts - 4Tpm

 pt.13.01 godz. 11:45         28:6

Półfinał:
Do półfinału awansują zwycięzcy z  play-off, poniżej kolejność gier :


Mecz

data/godz spotkania

wynik


3Tme - 3Tem
  01.02 g. 9:50  11:54

3Ti - 4Ts
 26.01 g. 8:00  18:24

Finał:                                                                    

Mecz

data/godz spotkania

wynik

                           4Ts - 3Tem

 09.02 g. 10:45  31:46
                            3Ti - 3Tme

 08.02 g. 8:00  22:7




20170209 121326 Kopiowanie

Mistrzowie Szkoły w Koszykówce kl.3Tem  r.szk 2016/17





Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce 2015/16

 

 



   W tym roku do rogrywek o Mistrzostwo Szkoły w Koszykówce zgłosiło się 15 drużyn. Runda zasadnicza składała się z 5 grup - po trzy zespoły w każdej grupie, skąd do kolejnego etapu przechodziły dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Kolejny etap to ćwierćfinał  gdzie utworzono dwie grupy po 4 drużyny, skąd do półfinału awansowało po dwie drużyny z każdej grupy.  Finał to mecz  zwycięzców półfinałów oraz  mecz o trzecie m-ce - przegranych z półfinałów - tzw. "mały finał".
   Poniżej przedstawiono wyniki na każdym etapie rozgrywek ( od rundy zasadniczej do finału) :

Runda zasadnicza:

Gr. I    kl. 1Tp, 1Ti, 2Tme                                                         Gr. II  kl. 1Tc, 1Tmm, 2Tsc

1Tp -1Ti  17:0                                                                         1Tc - 1Tmm  14:15

1Tp - 2Tme 11:18                                                                   1Tc - 2Tsc 9:41 

1Ti - 2Tme  18:27                                                                   1Tmm - 2Tsc 7:22


Gr. III  kl.1Tee, 2Ti, 2Tp                                                        Gr. IV  kl. 2Tem, 3Tee, 4Tme


1Tee - 2Ti  20:11                                                                   2Tem - 3Tee 27:13

1Tee - 2Tp 23:11                                                                  2Tem - 4Tme 20:0

2Ti - 2Tp  24:19                                                                   3Tee - 4Tme 14:4

Gr. V  kl. 3Ts, 3Tp, 3Tpm

3Ts - 3Tp 8:12

3Ts - 3Tpm 12:10

3Tp - 3Tpm 15:23


Półfinał Mistrzostw Szkoły w Koszykówce:

Gr. I  kl. 2Tme, 2Tsc, 1Tee, 3Tee                                           Gr. II   kl. 2Tem, 3Tpm, 3Ts, 1Tp

2Tme - 2Tsc 8:26                                                                 2Tem - 3Tpm 31:16

2Tme - 1Tee 8:16                                                                 2Tem - 3Ts 22:10

2Tme - 3Tee 12:8                                                                 2Tem - 1Tp 37:2

2Tsc - 1Tee 18:14                                                                3Tpm - 3Ts 9:24

2Tsc - 3Tee 21:15                                                                3Tpm - 1Tp 0:20                                      

1Tee - 3Tee 22:20                                                                3Ts - 1Tp 27:2


Finał Mistrzostw Szkoły w Koszykówce:

Po niezwykle emocjomującym meczu obfitującym w wiele efektownych zagrań zwyciężyła klasa 2Tsc. Najskuteczniejszym  zawodnikiem całych rozgrywek uznano Łukasz Patoletę z klasy 2Tem.

                                                                              Mecz o I m-ce

 

2Tem - 2Tsc  35:40

Mecz o III m-ce

3Ts - 1Tee    14:24


IMG 1130 Kopiowanie

Zwycięzcy rozgrywek drużyna klasy 2 Tsc


IMG 1061 Kopiowanie


Drużyna klasy 2 Tem - II m-ce wraz z wychowawczynią p. Katarzyną  Zawadzką

 101 101
 1104 1104
 1107 1107






Mistrzostwa
Powiatu w Koszykówce 2014/15


Wzorem lat ubiegłych Mechanik gościł najlepszych koszykarzy powiatu mińskiego ze szkół ponadgimnazjalnych w związku z organizacją Mistrzostw Powiatu w Koszykówce. Tym razem rozgrywki ruszyły nieco później od 20.02.15 i potrwały do początku kwietnia. Druzyna Mechanika w rundzie zasadniczej zanotowała następujące wyniki:

ZSZ Nr 2 - ZS im.MSC  57:25
ZSZ Nr 2 - Lo Mrozy 56:58
ZSZ Nr 2 - ZS Nr 1  46:32
ZSZ Nr 2 - ZSE  40:41
ZSZ Nr 2 - LO PMS  39:46

Półfinał :

ZSZ Nr 2 - LO PMS  47:51
LO w Mrozach - ZSE 43:32

Finał :

Mecz o III m-ce ZSZ Nr 2 - ZSE  40:33
Mecz o I  m- ce Lo PMS - Lo Mrozy  51:36

Kolejność Końcowa:

  1.  Lo PMS
  2.  Lo Mrozy
  3. ZSZ Nr 2
  4. ZSE
  5. ZS Im MSC
  6. ZS Nr 1


  7. Drużyna Mechanika w składzie: górny rząd od lewej -Cezary Pielasa kl. 4Tpm, Andrzej Kaczmarek kl.3Tti, Tomasz Kulma kl. 2Tpm, Łukasz Sadura kl.4Tte, Kamil Nowicki kl.4 Tee, Jakub Jurek kl. 1Tti,
    dolny rząd: Konrad Drużdż kl. 2m, Damian Stachowicz kl. 3Tti, Karol Kołodziejczyk kl.1Tti, Tomasz Szaniawski kl.1Tem, Łukasz Patoleta kl. 1Tem, dyrektor ZSZ Nr 2 p. Tomasz Płochocki i opiekun-trener drużyny Krzysztof Ślusarczyk 

    Uroczysta dekoracja przez dyrektora  Mechanika p. Tomasza Płochockiego



    Tomasz Kulma z kl. 2Tpm odbiera statuetkę dla najskuteczniejszego gracza drużyny podczas Mistrzostw




    Dekoracja Zwycięzców

 


 
Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce 2014/15

   W tym roku do Mistrzostw Szkoły zgłosiło się 12  drużyn : kl.1Tp, 1Tem, 1Tme, 1 Ti, 1m, 1Tsc, 2Ts, 2Tp, 2Tpm, 4Tee, 4Tpm, 4Tp. W rundzie zasadniczej  rozegrano 12 meczy w 4 grupach  po 3 drużyny, z których to grup do kolejnego etapu awansowało po 2 drużyny. Do finału awasowały drużyny kl 1Tem i 4Tee. Finał rozegrano 02.12.2014 r, od początku kl. 4Tee wyszła na prowadzenie i zdominowała mecz, który skończył się wynikiem 101:34. Mecz o III miejsce w Mistrzostwach rozegrały kl. 2Ts i 1Tsc gdzie również od pierwszej kwarty swój styl narzucili uczniowie z kl 2Ts wygrywając 32:16.     


 





Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce 2013/14

   Ruszyły rozgrywki Koszykówki Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w Powiecie Mińskim. Po raz kolejny jesteśmy ich organizatorami. Przez kolejne poniedziałki począwszy od 27.01.14r. będziemy gościć najlepszych koszykarzy Szkół Ponadgimnazjalnych naszego Powiatu. Do rozgrywek zgłosiły się następujące drużyny:

  1. ZS Nr. 1 - "Budowlanka"
  2. ZS im. Marii Skłodowskiej - Curie - "Chemik"
  3. ZSE w Mińsku Mazowieckim - "Ekonom"
  4. LO w Mrozach
  5. LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej - "Piekna"
  6. ZSZ Nr. 2 im Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim - "Mechanik"
  • Zapraszamy wszystkich sympatyków koszykówki do sportowego kibicowania i wspierania naszej drużyny

Terminarz gier :

27.01.14

ZS. Nr.1 - ZSE  g.12:30                              31 - 35

Lo PMS - ZS im. MSC  g.13:30                42 - 47

ZSZ Nr.2 - Lo w Mrozach  g.14:30          62 - 28

 

03.02.14

Lo w Mrozach - Lo PMS  g.12:30             44 - 61

ZSE - ZS im. MSC  g.13:30                       45 - 57

ZSZ Nr.2 - ZS Nr.1  g.14:30                      56 - 40


10.02.14

Lo PMS - ZS Nr.1  g.12:30                           50 - 20

ZS im MSC - Lo w Mrozach  g.13:30         59 - 48

ZSZ Nr.2 - ZSE   g.14:30                              51 - 32             

 

10.03.14

ZSE  - Lo Pms  g.12:30                                28 - 56

ZS Nr.1 - Lo w Mrozach g.13:30                40 - 61

ZSZ Nr.2 - ZS im MSC  g.14:30                  72 - 48

24.03.14

Lo w Mrozach - ZSE  g.12:30                     54 - 49

ZS Nr.1 - ZS im. MSC  g.13:30                   29 - 64

ZSZ Nr.2 - Lo PMS  g.14:30                       48 - 41

 

07.04.14  Play -Off

m-ca  I - IV             ZSZ Nr.2 - Lo w Mrozach    41 - 49

m-ca  II-III             Lo PMS - ZS im. MSC          60 - 45

 

26.04.14 (sobota) Finał Zespół Szkół Miejskich Nr.1 " Kopernik" ul Kopernika 9

mecz o III m-ce   ZSZ Nr.2 - Zs im. MSC         51 - 56
mecz o I m-ce     Lo PMS - LO w Mrozach     65 - 52

 
Kolejność w Lidze w roku 2013/14

  1. Lo PMS
  2. LO w Mrozach
  3. ZS im.MSC
  4. ZSZ Nr.2
  5. ZSE
  6. ZS Nr.1

  

 Skład drużyny Mechanika: Bartek  Zawadka (kpt), Marcin Romaszuk, Andrzej Kaczmarek, Robert Rybczyński, Hubert Kabat, Damian Stachowicz,  Lukasz Sadura, Konrad Dróżdż, Rafał Rogala, Cezary Pielasa, Daniel Rosłaniec, Sebastian Rosłaniec , op. Krzysztof Ślusarczyk.

 

 

 


 Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce 2013/14

W dniu 10.01.2014 odbył się Finał Mistrzostw Szkoły w koszykówce. Mecz rozpoczęto uroczystym rzutem sędziowskim wykonanym przez p. Dyrektora Tomasza Płochockiego. Spotkanie trzymało w napięciu graczy i licznie zgromadzonych kibiców do samego końca.  Klasa 3Tee w czwartej kwarcie, przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę i zwyciężyła 30 - 28  pokonując ubiegłorocznych mistrzów - kl.4Tti.  Najskuteczniejszym graczem Mistrzostw został Robert Rybczyński z kl. 3Tee. Zawody uważamy za udane , wzięło w nich udział 17 klas naszej szkoły co niewątpliwie wpływa na poziom i popularyzaję dyscypliny. 

Terminarz Gier Mistrzostw Szkoły w Koszykówce

Gr.A                                                                               Wynik

1. 1Tim     1Tim-1Tmp     15.11                                 6:21

2. 1Tmp    1Tp-1Ts          14.11                                  16:6           1Tmp  Awans z I m-ca

3. 1Tp       1Tim-1Tp         5.11                                   16:15

4. 1Ts       1Tmp-1Ts        22.11 g.8:00                     14:8           1Ts   Awans z m-ca II

                  1Tim-1Ts           25.11 g.15:40                 12:54              
                
1Tmp-1Tp         25.11 g.14:25                  22:18
 

Gr.B

1. 1Tee    1Tee-2m                                                    23:10                  1Tee Awans z II m-ca

2. 2m       2Tme-4Tp                                                 0:20

3. 2Tme   1Tee-2Tme                                               30:11

4. 4Tp       2m-4Tp                                                    11:36                   4Tp Awans z I m-ca

                 1Tee-4Tp   22.11 g.10:45                       15:26

                 2m-2Tme  22.11  g.9:50                         20:0

Gr.C

1. 2Tti       2Tti- 3Tmp    25.11 g.12:40                  25:20                  2Tti Awans z I m-ca

2. 3Tmp    2Tp-4Ts        28.11 g.14:25                    0:20                   3Tmp Awans z II m-ca

3. 2Tp       2Tti-2Tp        22.11 g.15:15                   20:0

4. 4Ts       3Tmp-4Ts     25.11 g.15:15                     20:0

                  2Tti-4Ts         21.11 g.14:25                   20:0

                 3Tmp-2Tp    19.11                                    20:0

Gr.D

1. 3Lz       3Lz-3Tee      04.12 g.9:50                     0:20

2. 3Tee     3Tp-4Tti       20.11                                 10:40                  3Tee awans z I m-ca

3. 3Tp       3Lz-3Tp       25.11 g.13:35                    8:17

4. 4Tti        3Tee-4Tti    13.11                                 30:16                  4Tti awans z II m-ca

5. 4Tm      3Lz-4Tti       02.12 g. 13:25                 14:40 

                  3Tee-3Tp    22:11 g.12:40                    28:11

                  3Lz-4Tm      02.12 g.9:50                     17:24

                  3Tee-4Tm   09.12 g.12:45                    21:20

                  3Tp-4Tm      22.11 g.11:10                   19:30

                  4Tti-4Tm      29.11 g.11:45                  24:20

Kolejność gier II rundy                                              Wynik 
     

Gr. I
1A(1Tmp)-2B (1Tee)       02.12 g.8:00                       26:18        1Tmp awans

2A(1Ts)-1B (4Tp)              06.12 g.10:45                    21:20        1Ts awans

Gr.II

1C (2Tti)-2D (4Tti)           13.12   g.8:00                  13:21            4Tti  awans

2C (3Tpm)-1D (3Tee)       09.12  g.13:40                  20:43            3Tee awans

Kolejność gier półfinałów:                                        Wyniki

 

1Tmp - 3Tee                            16.12   g.08:00              17 - 39  

1Ts - 4Tti                                 17.12    g.09:40             7 - 28

Finały:

 

Mecz o III m-ce

1Ts-1Tmp                               19.12     g.8.00                26 - 24

Mecz o I m-ce

3Tee - 4Tti                               10.01    g.9:50                 30 - 28

 


 


ROZGRYWKI KOSZYKÓWKI Z OKAZJI DNI POWIATU MIŃSKIEGO

W dniach 16-17.06.13r. odbywały się rozgrywki w koszykówce, siatkówce i piłce nożnej  z okazji Obchodów Dni Mińska. Zawody dobywały się na nowo wybudowanym obiekcie przy ZSE w Mińsku Mazowieckim przy ul. Z.Kazikowskiego 18. Warunkiem startu drużyny w zawodach było posiadanie w jej szeregach co najmniej jednej dziewczyny, w naszej znalazło się aż dwie. Nasza reprezentacja przeszła eliminacje jak burza w finale spotykając się z druzyna Lo im. MSC potocznie nazywanej Chemikiem .Final nie był juz taki  łatwy, ale nasi grali bardzo ambitnie, wykorzystywali słabości przeciwnika, skuteczna walka na tablicy i celne rzuty z dystansu zdecydowały o zwycięstwie.  Wieczorem na gali gdzie odbywały się Uroczystości Obchodów Dni Mińska nasi uczniowie odebrali wspaniały Puchar ufundowany przez samego p. Starostę Antoniego Jana Tarczyńskiego i nagrodę niespodziankę- karnet na pizze ;)  Gratulujemy Zwycięzcom

Naszą Szkołę Reprezentowały/li

  1. Anna Cymbalińska  kl.2Lz
  2. Natalia Złotkowska  kl.3Ts
  3. Rafał Rogala  kl.2Tmp
  4. Andrzej Kaczmarek  kl.1Tti
  5. Bartłomiej Zawadka  kl.3Ts

 
 
 


Mistrzowie Powiatu - drużyna Mechanika 2012/13  

dsc04976

  Po raz kolejny byliśmy gospodarzami Mistrzostw Powiatu w Koszykówce. Po zacietej rywalizacji w grupach Nasza drużyna awansowała do finału. W dniu 19.04.2013 r. zaplanowano finały , w meczu o 3 m-ce Macierzanka ograła ZSZ Nr.1 - Budowlankę 63 - 36. W finale nasi chłopcy spotkali się z drużyną ZSE. Mecz obu drużyn w rundzie zasadniczej zakończył się remisem co zwiastowało niezwykle emocjonującą walkę. Spotkanie  od początku było bardzo wyrównane, I kwarta zakończyła się remisem 12-12, w II i III ZSE odskoczył kilkoma punktami. ale nie na długo. Do gry w IV kwarcie nasza drużyna wyszła niezwykle skoncentrowana, doskonałą grą w obronie i szybkimi kontratakami wyszła na prowadzenie. nie pozwalając wydrzeć sobie wygranej  zwyciężając 68-52.  Medale zostały wręczone przez p. Starostę Antoniego Jana Tarczyńskiego, Dyrektora ZSZ Nr.2 Tomasza Płochockiego i przewodniczącego PSZS p.Krzysztofa Bartnickiego, po uroczyste Gali wszyscy uczestnicy udali się na smaczną kolację. Najskuteczniejszym zawodnikim okrzyknięto Bartłomieja Zawadkę z  Mechanika który w całych rozgrywkach zdobył 121 punktów.

dsc04981 kopiowanie

Bartek Zawadka (najskuteczniejszy zawodnik Ligi) wraz z Przemkiem Jaglińskim

Skład  "Złotej Drużyny":

Bartłomiej Zawadka (kpt), Andzej Kaczmarek, Rafał Rogala, Cezary Pielasa, Robert Rybczyński, Przemysław Jagliński, Damian Stachowicz,  Mateusz Paluszek, Marek Tabor, Marcin Romaszuk. 

Kolejność miejsc:

1. ZSZ NR.2

2. ZSE

3 LO PMS

4. ZS Nr.1

5.ZS im.MSC   


Międzypowiatowa Licealiada w Koszykówce 2012/13 

Reprezentacja naszej Szkoły  w Koszykówce w tym roku po raz pierwszy wzięła udział w Międzypowiatowej Licealiadzie w Koszykówce. Wśród 17 drużyn zgłoszonych do turnieju m.in. z Siedlec, Sobolewa, Garwolina, Łochowa, Mińska  zajęliśmy dobre 7 m-ce docierając do IV rundy rozgrywek. Naszą szkołę reprezentowali:

  1. Zawadka Bartłomiej kl. 3Ts (kpt.),
  2. Kaczmarek Andrzej kl.1Tti,
  3. Stachowicz Damian kl. 1Tti,
  4. Rogala Rafał kl. 2Tpm,
  5. Pielasa Cezary kl. 2Tpm,
  6. Tabor Marek  kl. 2Tpm,
  7. Paluszek Mateusz kl. 3Tti,
  8. Kanclerz Bartłomiej  kl. 3Tti,
  9. Kanclerz Daniel  kl. 3Tti,
  10. Jagliński Przemysław kl. 4Tp
  11. Rybczyński Robert kl. 2Tee

Więcej informacji na temat rozgrywek na stronie www.pszssiedlce.pl ,komunikaty region, szkoły ponadgimnazjalne, koszykówka chłopców 


Jak co roku rozegrano w naszej szkole Mistrzostwa Szkoły w koszykówce. Do rywalizacji przystąpiło 13 drużyn z klas: 1Tti,  1Ts,  1Tp,  2Tp, 2Tpm,  2Lz, 2Tee, 3Tti,  3Ts, 3Tp, 4Tp,  4Tee,  3a. Po zaciętej rywalizacji w grupach do finału trafiły drużyny z klas 1Tti ( wych. p.Marek Szczurowski) i 3Ti (wych. p. Maciej Mazanka). Finał był bardzo wyrównany w I połowie dominowała klasa 1Tti z najskuteczniejszym graczem na boisku Andrzejem Kaczmarkiem. W drugiej połowie drużyna klasy 3Tti była lepsza i to oni zwyciężyli po emocjonującej końcówce wynikiem 27:19, III m-ce przypadło klasie 4Tp, którzy ograli drużynę klasy 2Tee 25:21. Wszystkim uczestnikom koszykarskich zmagań gratulujemy życząc dalszych sukcesów, do zobaczenia za rok J. Poniżej przedstawiono kilka zdjęć z finału.

dsc02856

 

 Powitanie uczestników Finału klasy 1Tti z wychowawcą p.Markiem Szczurowskim, gospodarza turnieju p.dyrektora Tomasza Płochockiego i klasy 3Tti wraz z wychowawcą p.Maciejem Mazanką

dsc02859

Rzut sędziowski na rozpoczęcie meczu w wykonaniu p.dyrektora Tomasza Płochockiego

dsc02924

Uczestnicy zmagań finałowych po zakończeniu spotkania, wśród nich MVP (najskuteczniejszy gracz) Andrzej Kaczmarek z kl. 1Tti z nr.7  


 

 

pika koszykowa napis 

ZAJĘCIA SKS Z KOSZYKÓWKI ODBYWAJĄ SIE W NASZEJ SZKOLE

W CZWARTKI W GODZINACH16.25-18.00


  

  

MISTRZOSTWA POWIATU MIŃSKIEGO W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

W tym roku nasza szkoła zajęła V m-ce


SZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

RUNDA PIERWSZA

GRUPA A

1Ts - 2Li 1:10

1Ts - 1Tp 7:17

1Tp - 2Li 6:28

1Ts - 2Tti 10:15

2Li - 1Tti 12:7

1Tp - 1Tti 9:21

AWANS Z TEJ GRUPY UZYSKAŁY KLASY:

1. 2Li-6p

2. 1Tti-4p

3. 1Tp-2p

GRUPA B

2Tte - 3Tim10:28

3Tim + 2Tp 17:9

2Tte - 2Tp 9:31

2Tte - 3n 30:0 Vo

3Tim - 3n 30:0 VO

2Tp - 3n 30:0

AWANS

1. 3Tim-6p

2. 2Tp-4p

3.2Tte-2p

RUNDA 2

3Tim 0 2Li 28:10

3Tim - 1Tti 48:20

3Tim - 1Tp 30:16

2Tp - 2Li 17:20

2Tp - 1Tti 36:15

2Tp - 1Tp 45:19

2Tte - 1Tp nie rozegrany

2Tte - 1Tti 0:30 VO

2Tte - 2Li 14:32

PÓŁFINAŁY

3Tim - 2p 38:29

2Li - 1Tt i49:18

MECZ O 3 MIEJSCE

2Tp - 1Tti 38:25

FINAŁ

3Tim - 2Li 36:29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Attachments:
FileDescriptionCreatorFile size
Download this file (IMG_1130 (Kopiowanie).JPG)IMG_1130 (Kopiowanie).JPG Krzysztof Ślusarczyk60 kB

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg