^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
          zjazd 2019

Artykuły

Inne dyscypliny

Inne dyscypliny

  Inne dyscypliny

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

 W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce Rudzki Robert klasa2 Tp

 

2 miejsce Olszewski Michał 1m

3 miejsce Gniado Maciej 4Tms

Ci trzej uczniowie będą reprezentowali  naszą szkołę w rozgrywkach powiatowych w dniu 13.03.2013 .


POWIATOWE ZAWODY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM.

NASZA SZKOŁA W SKŁADZIE:

1. RUDZKI ROBERT 1Tp

2. OLSZEWSKI MICHAŁ 1Tmp

3. KRZEŚNIAK KONRAD 2Tti (REZERWOWY)

 WYWALCZYŁA 3 MIEJSCE


Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 05.01.2012(czwartek) o godzinie 16.05, została rozegrana pierwsza runda turnieju.

Do turniieju zgłosiło się 24 uczniów którzy zostali podzieleni na trzy grupy.

Do półfinałów awansowało po 2 osoby z każdej grupy.które następnie rozegrają mecze według klucza 1A-2B, 2A-1C, 1B-2C.

PÓŁFINAŁOWE:

(1A)KRZEŚNIAK KONRAD 2Tti-(2B)SZUBA RAFAŁ 2Tti

2:1

(2A)KOWALCZYK ALAN 2Tee-(1C)GRZEGORCZYK PRZEMYSŁAW 2m

0:3 VO

(1B)RUDZKI ROBERT 1Tp-(2C)GŁÓWKA MARCIN 1Tee

2:1

FINAŁ

KRZEŚNIAK KONRAD 2Tt -GRZEGORCZYK PRZEMYSŁAW 2m

2:0

GRZEGORCZYK PRZEMYSŁAW 2m-RUDZKI ROBERT1Tp

2:0

RUDZKI ROBERT 1Tp-KRZEŚNIAK KONRAD 2Tti

2:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. RUDZKI ROBERT 1TP

2. KRZEŚNIAK KONRAD 2Tti

3. GRZEGORCZYK PRZEMYSŁAW 2m

  


 Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu

W dniu 7.02.2011 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Mińskiego w pływaniu.

Na dystansie 50 metrów stylem dowolnym na czwartym miejscu uplasował sie nasz uczeń Patryk Więcek (2n), uzyskując czas 32.20s. Tuż za nim był kolejny nasz uczeń- Mateusz Paluszek (1Tte) z czasem 32.76, zajmując szóste miejsce.

Na dystansie 50 metrów stylem klasycznym Patryk Więcek z czasem 42.76 zajął 3 miejsce. Na 4 pozycji uplasował sie uczeń klasy 4Tn-Krzysztof Osiński.

W dniu 28.03.2011 dwóch uczniów naszej szkoły uczestniczyło w międzypowiatowej licealiadzie w pływaniu w Siedlcach. W grupie 18 zawodników w stylu klasycznym 12 miejsce zajął Krzysztof Osiński uzyskując czas 44.63. W stawce 44 zawodników startującuch w stylu dowolnym wysoką 14 lokatę wywalczył Patryk Więcek uzyskując czs 31.57.

Gratulujemy życząc dalszych sukcesów.


Tenis stołowy 

Zakończył się szkolny Turniej Tenisa stołowego.

Oto ostateczna kolejność:

1. Grzegorczyk Przemek 1m

2.Gliszczyński Piotr 1Tee

3. Brewczynski 1Tm

4.Kowalczyk Alan 1Tee

5. Trojanek Marcin 1Tp

6. Milewski Marcin 1Tp


Mistrzostwa powiatu mińskiego w pływaniu

W mistrzostwach powiatu mińskiego w pływaniu  uczennica klasy 2Li Marta Zdanowicz zajęła pierwsze miejsce wśród dziewcząt na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, uzyskując czas 39 sekund.

Marta reprezentowała naszą szkołę i powiat w zawodach regionalnych,

które odbyły się 26.03.2009 w Sielcach.

W stawce 29 zawodniczek zajęła 12 miejsce z czasen 40 sekund.

Gratulujemy!!!

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg