^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
                prostokat rekrutacja               

Gim-bit

Powiatowy konkurs informatyczny Gim-BIT

Już po raz dziewiąty nauczyciele przedmiotów informatycznych ZSZ nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim, zaprosili uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie informatycznym „Gim-Bit”. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Miński Pan Antoni Jan Tarczyński.
Konkurs, który już od lat cieszy się uznaniem wśród uczniów i nauczycieli jest dwu etapowy. Uczniowie klas VII szkół podstawowych i klas II i III gimnazjów w pierwszym etapie mieli przygotować plakat w formacie A3 na temat „Jestem cyfrowo bezpieczny”. Do pierwszego etapu zgłosiło się 18 zespołów ze swoimi pracami, z których komisja konkursowa w składzie: pani Anna Dąbrowska, pan Marek Szczurowski i pan Marek Sitek wyłoniła 10 najlepszych jej zdaniem prac i ich autorów wraz z opiekunami zaprosiła do drugiego etapu. W drugim etapie, który odbywał się 2 marca 2018r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim, dwuosobowe zespoły rozwiązywały quiz z wiedzy dotyczącej oprogramowania użytkowego (edytory tekstów, arkusze kalkulacyjne, programy do tworzenia prezentacji multimedialnych), opracowany przez nauczyciela przedmiotów informatycznych pana Marka Sitka. Po zaciętej walce, dogrywka przesądziła o wynikach ostatecznych konkursu.
I miejsce zajęli uczniowie Karol Augustyniak i Michał Rogala ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w mińsku Mazowiecki, opiekun Mariusz Jaguścik. II miejsce przypadło w udziale Klarze Kościk i Julii Krasuskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim, opiekun pani Magdalena Skwiecińska – Linosz. III miejsce po zaciętej dogrywce wywalczyli sobie Patryk Łozowski i Bartosz Gałązka z GiLO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim. Laureaci wszystkich miejsc otrzymali cenne nagrody ufundowane przez firmę „Elitmat” oraz Radę Rodziców w ZSZ nr 2.
Wszyscy uczestnicy konkursu oraz ich opiekunowie otrzymali podziękowania, upominki i okolicznościowe dyplomy. Czas dodatkowo umilał poczęstunek, ufundowany przez piekarnię Wielgolas.
Składamy podziękowania wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i wspólną zabawę, opiekunom za przygotowanie uczniów, sponsorom za ufundowanie nagród, nauczycielom z ZSZ nr 2 za przygotowanie konkursu, Pani wicedyrektor Agnieszce Pai za „spięcie wszystkiego w całość” i Panu dyrektorowi Tomaszowi Płochockiemu za przychylność i uświetnienie finałów.
Zapraszamy za rok do udziału w X jubileuszowym Konkursie GIM-BIT.
Organizatorzy.
 image001 image001
 image002 image002
 image003 image003
 image004 image004
 image005 image005
 image006 image006
 image007 image007
 image008 image008
 image009 image009
 image010 image010

Akademia Młodego Technika po raz trzeci

2 marca 2018 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim, odbył się już po raz trzeci finał konkursu technicznego dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu mińskiego „Akademia Młodego Technika”. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński. Nad całością konkursu czuwał Samorząd uczniowski  oraz wytypowani uczniowie Monika Melańczuk, Weronika Marzec, Przemysław Jackowski, Daniel Bogdański, Piotr Gańko, Krzysztof Miszczak, Grzegorz Miros, Patrycja Gronkowska, Magdalena Grabarczyk, Piotr Nagawski, Sebastian Santorek, Michał Szafrankiewicz, Kamil Gańko, Łukasz Wyszomirski, Grzegorz Dudek, Michał Szostak pod opieką organizatora konkursu wicedyrektora Janusza Zduńczyka.
 image018 image018
 image005 image005
 image015 image015

Finał VII Powiatowego Konkursu Informatycznego GIM-BIT

W dniu 26 lutego 2016 r w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy odbył się finał VII Powiatowego Konkursu Informatycznego GIM-BIT. Patronat nad konkursem sprawował Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński.
    Konkurs był dwuetapowy. Do pierwszego etapu, który polegał na wykonaniu plakatu o tematyce „Mój wybór – szkoła zawodowa” przystąpiło 10 drużyn z siedmiu gimnazjów z terenu powiatu. Wszystkie drużyny zostały zakwalifikowane do finału. Były to:
1.    Nela Jędrych i Urszula Filipowicz z Gimnazjum nr 2 w Mrozach, pod opieką P. Ewy Olszewskiej;
2.    Aleksandra Przybyłko i Natalin Witon z Gimnazjum im. VI Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego w Kałuszynie,  
       pod opieką P. Ireneusza Wierzbickiego;
3.    Krystian Polkowski i Kamil Wójcik z Gimnazjum Dwujęzycznego w Brzezinach, pod opieką P. Wioletty Stępień;
4.    Cezary Lipiński i Mikołaj Szostak z Gimnazjum  w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim, pod opieką P.
       Beaty Bieniek;
5.    Ewa Wiśniewska i Karolina Gładysz z Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Sulejówku, pod opieką P. Doroty
       Stępień;
6.    Dawid Noceń i Mateusz Skowron z Gimnazjum nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Sulejówku, pod opieką P. Doroty
       Stępień;
7.    Hubert Zalewski i Piotr Szostak z Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim, pod opieką P. Magdaleny
       Skwiecińskiej –Linosz;
8.    Monika Melańczuk i Albert Nejman z Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim, , pod opieką P. Magdaleny
       Skwiecińskiej –Linosz;
9.    Ilona Korytko i Katarzyna Kucharska z Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Sulejówku, pod opieką P. Doroty
       Stępień;
10.   Katarzyna Patoka i Mateusz Grabik z Gimnazjum  w Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim, pod opieką
       P. Beaty Bieniek.
W finale zadaniem uczestników było rozwiązanie testu z ogólnej wiedzy informatycznej. Wszyscy gimnazjaliści wykazali się bardzo dużą wiedzą, którą zdobywali pod okiem swoich opiekunów . Jury konkursu, po zsumowaniu wyników z  I i II etapu ogłosiło wyniki:
Miejsce I - Krystian Polkowski i Kamil Wójcik z Gimnazjum Dwujęzycznego w Brzezinach;
Miejsce II - Nela Jędrych i Urszula Filipowicz z Gimnazjum nr 2 w Mrozach;
Miejsce III - Dawid Noceń i Mateusz Skowron z Gimnazjum nr 3 im. Stefana Czarnieckiego w Sulejówku.
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy, a laureaci dyplomy oraz nagrody ufundowane przez sponsorów. Opiekunowie oraz sponsorzy otrzymali specjalne podziękowania od organizatorów konkursu. Wręczenia nagród i dyplomów dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy P. Tomasz Płochocki, wraz z wicedyrektorem zespołu P. Agnieszka Paja, przedstawicielem Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Mińsku Mazowieckim P. Iwona Chałupką, oraz przedstawicielem organizatorów P. Markiem Szczurowskim.
Sponsorami nagród i upominków byli; Firma Edukacyjno-Wydawnicza ELITMAT, Szkoła Języków Obcych EUROSCHOOL, Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowieckim. Poczęstunek dla uczestników finału ufundowała Piekarnia, Cukiernia Wielgolas.
Konkurs zorganizowali członkowie Zespołu Nauczycieli Informatyki w ZSZ nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim: Marek Szczurowski, Marek Sitek, Anna Dąbrowska i Agnieszka Paja.
Opracował Marek Szczurowski
 IMG 0270 IMG 0270
 IMG 0278 IMG 0278
 IMG 0287 IMG 0287
 IMG 0338 IMG 0338
 IMG 0344 IMG 0344
 IMG 0358 IMG 0358
 IMG 0377 IMG 0377


Konkurs informatyczny GIM BIT- edycja 2016/17.

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim serdecznie zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych wraz z nauczycielami informatyki do wzięcia udziału w VIII POWIATOWYM KONKURSIE INFORMATYCZNYM „GIM-BIT” edycja 2016/17 pod patronatem Starosty Mińskiego Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego.

Udział w konkursie „GIM-BIT” 2 osobowych drużyn, zgodnie z regulaminem konkursu, należy zgłosić do 2-go grudnia 2016 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Do 20 stycznia 2017 r. należy dostarczyć prezentację multimedialną na temat „Wirtualny spacer po mojej miejscowości”.

Autorzy prac zakwalifikowanych do II etapu zostaną poinformowani drogą mailową bądź telefonicznie do 31 stycznia 2017 r.

3 marca 2017 r. o godz. 11.00 odbędzie się II etap - Quiz z wiedzy dotyczącej algorytmów i podstaw programowania, w Zespole Szkół nr 2 im. Powstańców Warszawy, ul. Gen. K. Sosnkowskiego 43 w Mińsku Mazowieckim połączony z prezentacją prac oraz słodkim poczęstunkiem dla uczestników.

Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody za zajęcie miejsc na podium, upominki dla wszystkich uczestników, dyplomy - podziękowania dla nauczycieli oraz dobrą zabawę.Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Regulamin GIM BIT.pdf)regulaminregulamin299 kB
Download this file (Pismo przewodnie GIM BIT.pdf)pismo przewodniepismo przewodnie244 kB

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+


Kalendarz

◄◄
►►
styczeń 2022
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg