^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
                              

Koło Inicjatyw Artystycznych

Wyjazd do " Och Teatru"

Sprawozdanie ze spotkania z Arturem Barcisiem i spektaklu pt. „Mayday”


Koło Inicjatyw Artystycznych 04.01.2019 r. zorganizowało wyjazd do Warszawy na spektakl teatralny pt. „Mayday”. Uczestnikami tego wyjazdu byli uczniowie ZSZ nr 2. w Mińsku Mazowieckim, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3. W Mińsku Mazowieckim, oraz nauczyciele. Oprócz spektaklu zaplanowane zostało spotkanie z odtwórcą jednej z głównych ról, słynnym aktorem Arturem Barcisiem. Wszyscy byli bardzo podekscytowani możliwością obejrzenia wyjątkowo śmiesznej komedii, oraz spotkaniem twarzą w twarz z człowiekiem, którego większość osób zna tylko z telewizji.
                O godzinie 17:00 pod Zespół Szkół Zawodowych nr 2. podjechał autobus.
Po odczytaniu listy uczestników zasiedliśmy wygodnie na swoich miejscach i ruszyliśmy w stronę Warszawy. Po niecałych dwóch godzinach dotarliśmy do „Och Teatru” w Warszawie. Po krótkiej przerwie na przekąski i napoje, a także toaletę, wyszedł do nas Pan Artur Barciś. Bardzo serdecznie wszystkich nas powitał i zaprosił na scenę. Wszyscy czuliśmy się wyjątkowo podekscytowani. Pan Artur usiadł na środku sceny i zaczął opowiadać nam różne historie dotyczące pracy aktora. Niespodziewanie na scenie wszedł również Pan Stefan Friedman, który zażartował sobie mówiąc „ Nie słuchajcie go, on opowiada same bajki” Na co Pan Barciś odpowiedział mu „ Idź stąd, to mój wywiad załatw sobie własny”. Wszyscy bardzo się śmiali. Później zadawaliśmy Panu Arturowi różne pytania, z których najwięcej dotyczyło serialu „Ranczo”. Pan Artur zdradził nam kilka tajemnic o których niestety tu nie możemy napisać .
Na koniec spotkania wręczyliśmy Panu Arturowi w ramach podziękowania figurkę „Małego Powstańca” i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia, następnie Pan Artur poszedł do garderoby przygotować się do dwugodzinnego spektaklu.
O godzinie 19:30 zaczął się spektakl, który opowiadał bardzo śmieszną historię pewnego taksówkarza, który starał się ukryć przed wszystkimi swoją tajemnicę. Jego tajemnicą było posiadanie dwóch żon, które nic o sobie nie wiedziały. Ta historia rodziła wiele zabawnych sytuacji. Cała sala żywo reagowała śmiechem. Spektakl zakończyły owacje na stojąco.

To był bardzo udany wieczór. Wszystkie nasze plany doszły do skutku. Obejrzeliśmy bardzo humorystyczny spektakl ,oraz dowiedzieliśmy się wiele ciekawych kwestii dotyczących pracy aktorów. Uczestnicy wyjazdu byli bardzo zadowoleni i na pewno na długo zapamiętają tak miło spędzony czas. To pierwszy, ale na pewno nie ostatni wyjazd zorganizowany
w ramach KIA. Poniżej mała foto-relacja z tego wydarzenia.
Artur i Szwaj dobre
mechan z ArturemRenaty szkolaartur pechcin

Wyjazd - Mayday !!!

Koło Inicjatyw Artystycznych
Zaprasza chętnych uczniów i nauczycieli na wspólny wyjazd do Och Teatru, oraz spotkanie ze znanym i lubianym aktorem i reżyserem
Arturem Barcisiem.
Sztuka Mayday
4.01.2019 godz. 19:30
Jest to jedna z najlepszych na świecie komedii. Historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, któremu przez lata udaje się bezkolizyjnie lawirować między dwiema kochającymi go żonami.
Na skutek wypadku ulicznego jego tajemnica wychodzi na jaw, wywołując lawinę komplikacji. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawia, że Mayday od wielu, wielu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie. Tytuł jest grany w wielu miastach w Polsce, np. we wrocławskim Teatrze Polskim. W Warszawie nie był grany od lat. Spektakl grany na scenie Och-Teatru
w znakomitej obsadzie to nowa – szalenie zabawna – wersja.

Koszt wyjazdu to 100 zł.

Ilość miejsc ograniczona do 20.

Chęć uczestnictwa, oraz wszelkie pytania należy zgłaszać do Pana Jakuba Ziółkowskiego
do dnia 26 listopada, zaś pieniądze należy wpłacić do dnia 28 listopada.

Koło Inicjatyw Artystycznych - członkowie

Koło Inicjatyw Artystycznych
Lista obecności :)1. Jakub Ziółkowski - opiekun KIA


2. Krystian Wójtowicz
3. Karol Pechcin
4. Mateusz Szwaj
5. Jakub Żeberek
6. Marek Wrzosek
7. Julia Waszkiewicz

8. Ewelina Popławska

Koło Inicjatyw Artystycznych - start !

Koło Inicjatyw Artystycznych


Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów „Mechanika” do przystąpienia do naszego Koła.


Koło Inicjatyw Artystycznych zostało powołane w celu organizacji
i realizacji wszelkich form życia artystyczno-kulturalnego w naszej szkole a także w naszym mieście. Jeśli jesteś zainteresowany inną formą spędzania wolnego czasu, chcesz mieć wpływ na sferę kulturalno-artystyczną Mechanika, lub może masz własne pomysły na zorganizowanie jakiegoś fajnego wydarzenia, to jest właśnie miejsce dla Ciebie.


Planujemy organizację wycieczek, spektakli teatralnych, koncertów, spotkań z ciekawymi ludźmi oraz innych wydarzeń, które sami zaproponujecie.
Spotkania Koła odbywają się we wtorki o godzinie 16: 00 w Sali nr 106.


Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Koło Inicjatyw Artystycznych

Artykuł w budowie

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+


Kalendarz

◄◄
►►
czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg