^Powrót na górę
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook 

  

      

 
 
 

Zawodowy informatyczny

Ranking IT Szkoła -GRAND IT test - wyniki

Wyniki pierwszego etapu konkursu GIM BIT edycja 2017/18

Komisja konkursowa zakwalifikowała do II etapu IX Powiatowego  Konkursu Informatycznego GIMBIT następujące zespoły:


Lp.

Autorzy pracy

Szkoła/ opiekun

Liczba zdobytych w I etapie punktów

1.

Patrycja Mosycz

Angelika Czubińska

Szkoła Podstawowa nr 2 w Mrozach

Ewa Olszewska



9

2.

Marcin Karpowicz

Piotr Mielcarz

Szkoła Podstawowa nr 4 w Sulejówku

9

3.

Magdalena Bogusz

Mikołaj Król

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim

Beata Bieniek

8

4.

Klara Kościk

Julia Krasuska

Szkoła Podstawowa nr 1 im Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim

Magdalena Skwiecinska-Linosz

8

5.

Jakub Mazek

Amelia Zięba

Zespół Szkół im. Hipolity i Kazimierza Gnoińskich w Siennicy

Jarosław Kozłowski

7

6.

Adrian Królak

Artur Sadowski

Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Harcerzy Cegłowa

Karol Sieńkowski

7

7.

Patryk Łazowski

Bartosz Myrcha

GiLO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Maz

Dorota Chojnacka-Zarzycka

7

8.

Karol Augustyniak

Michał Rogala

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Mińsk Maz.

Mariusz Jaguścik

7

9.

Paulina Siemińska

Natalia Brodziak

Szkoła Podstawowa im. Ks. Antoniego Tyszki w Janowie

Piotr Adamiec

7

10.

Patrycja Szymańska

Jakub Osica

Szkoła Podstawowa im. Rodziny Sażyńskich w Starej Niedziałce

Sylwia Pałdyna

7

Finał odbędzie się w dniu 02-03-2018 r. o godz. 11.00 w Sali Konferencyjnej Zespołu Szkół Zawodowych nr. 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim.
Zapraszamy        
Komisja Konkursowa

Ranking IT Szkoła styczeń 2018

Wesołych Świąt

Olimpiada Cyfrowa edycja 2017/2018

W dniu 23 listopada 2017 r.
uczniowie klasy 2 Ti:
°         Sebastian Jurek,
°         Tomasz Wilk,
°         Dominik Kulesza,
°         Jakub Wieczorek,
°         Bartłomiej Rowiński,
°         Alan Zych
oraz z klasy 2 Tsc:
°         Bartłomiej Sadoch,
°         Eliza Zwirkowska,
°         Julia Sadowska,
°         Radosław Kaczorek
wzięli udział w Zawodach I stopnia Olimpiady Cyfrowej edycja 2017/2018. Olimpiada jest organizowana przez Fundację Nowoczesna Polska i współfinansowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wzięło w nim udział 2 346 uczestników z 242 szkół z całej Polski.
Test składał się z 50 pytań wielokrotnego wyboru, które uczniowie otrzymali w losowej kolejności.


Wyniki I etapu będą znane na początku grudnia.  

 11 11
 22 22
 33 33




Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
czerwiec 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg