^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook 

  

      

 
 
 

Samorzad uczniowski

Pożegnanie absolwentów Technikum 2014-2018

Samorząd uczniowski pożegnał kolejny rocznik uczniów Technikum.
 image001 image001
 image002 image002
 image003 image003
 image004 image004
 image008 image008

Nowy skład samorządu uczniowskiego

Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący

1.    Monika Melańczuk kl. 3Tc

Przewodniczący wolontariatu

1.    Julia Waszkiewicz 1 Tg

Wiceprzewodniczący wolontariatu

1.    Wiktoria Filipiak 1 Tg

Wiceprzewodniczący samorządu uczniowskiego

1.    Krzysztof Pacek 2Tp
2.    Bartosz Kowalski 2 Tee
3.    Daniel Kaczorek kl. 2 Tc

Członkowie

1.    Przemysław Rydzewski kl. 2 Tmm
3.    Cezary Lipiński kl. 1 Tm
4.    Rudnicki Piotr kl.1 Tp
5.    Konrad Wieczorek kl. 1 r
6.    Kowalski Bartosz kl. 2 Tee
7.    Grzegorz Domański kl. 2 Tee
8.    Amadeusz Kluska kl. 2 Tc
9.    Mateusz Berta kl. 2 Tp

Wybory do Samorządu uczniowskiego

22 marca odbyły się rozmowy z kandydatami do Samorządu uczniowskieg.Osoby które uzyskały akcepację:
1.    Waszkiewicz Julia kl. 1Tg
2.    Filipiak Wiktoria kl. 1 Tg
3.    Lipiński Cezary kl. 1 Tm
4.    Rudnicki Piotr kl.1 Tp
5.    Wieczorek Konrad kl. 1 r
6.    Kowalski Bartosz kl. 2 Tee
7.    Domański Grzegorz kl. 2 Tee
8.    Kaczorek Daniel kl. 2 Tc
9.    Kluska Amadeusz kl. 2 Tc
10.    Bereda Mateusz kl. 2 Tp
 IMG 7391 IMG 7391
 IMG 7379 IMG 7379
 IMG 7375 IMG 7375

Akademia Młodego Technika po raz trzeci

2 marca 2018 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim, odbył się już po raz trzeci finał konkursu technicznego dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu mińskiego „Akademia Młodego Technika”. Honorowy patronat nad konkursem objął Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński. Nad całością konkursu czuwał Samorząd uczniowski  oraz wytypowani uczniowie Monika Melańczuk, Weronika Marzec, Przemysław Jackowski, Daniel Bogdański, Piotr Gańko, Krzysztof Miszczak, Grzegorz Miros, Patrycja Gronkowska, Magdalena Grabarczyk, Piotr Nagawski, Sebastian Santorek, Michał Szafrankiewicz, Kamil Gańko, Łukasz Wyszomirski, Grzegorz Dudek, Michał Szostak pod opieką organizatora konkursu wicedyrektora Janusza Zduńczyka.
 image018 image018
 image005 image005
 image015 image015

Góra Grosza 2017

 IMG 0674 IMG 0674
 IMG 0678 IMG 0678
 IMG 0679 IMG 0679

6 grudnia

Jak co roku, 6 grudnia, wszystkie grzeczne dzieci odwiedził Mikołaj. W trakcie swojej podróży po świeci zawitał także do naszej szkoły – grzecznym uczniom rozdając cukierki, a „niegrzecznym nauczycielom” – rózgę. (Akcję przeprowadził Samorząd uczniowski wspierany finansowo przez Radę Rodziców naszej szkoły).
 image001 image001
 image002 image002
 image003 image003
 image004 image004
 image005 image005
 IMG 0465 IMG 0465

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
maj 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg