^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
                prostokat rekrutacja               

Strona Główna

Pożegnanie absolwentów 2021

Szanowni absolwenci i rodzice!!!

Pożegnania są zawsze trudne, zwłaszcza gdy żegnają się ludzie, którzy przez 4 lata tworzyli jedną wielką szkolną rodzinę. Trudno uwierzyć, że 4 lata minęły tak szybko, pamiętamy doskonale pierwsze dni waszej nauki w szkole, blaski i cienie codziennych zmagań na zajęciach, wspólne imprezy, wyjazdy, zabawy. Wspólnie przeżywaliśmy chwile sukcesów, słabości, porażek. Czekają was nowe wyzwania i coraz bardziej dorosły świat.  Dokonujcie mądrych wyborów, które pozwolą wam spełnić wasze oczekiwania i marzenia. W waszej szkolnej wędrówce towarzyszyli wam nauczyciele, wychowawcy i wszyscy pracownicy szkoły, wspaniali ludzie, którzy nie tylko dbali o waszą edukację, ale opiekowali się wami w każdej sytuacji  starali się wspierać  rodziców w kwestiach wychowawczych. Dziękuję Wam absolwenci i drodzy rodzice za wszystkie lata współpracy i budowania wspólnoty MECHANIKA, gratuluję odpowiedzialnej postawy w dążeniu do osiągania sukcesów. Przed Wami jeszcze egzamin maturalny, w którym osiągnięcie najwyższe wyniki czego serdecznie życzę. 


Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.


Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Płochocki
Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim

https://youtu.be/ibMVtJm3ouU

Informujemy

 4, 5, 6, 7 maja 2021r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych i nauki zdalnej.

W tych dniach przeprowadzony będzie egzamin maturalny.

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy ...

zychowicz

 1 1
  MG 0003 MG 0003
 2 2

ZARZĄDZENIE NR 6/2021 Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim

ZARZĄDZENIE NR 6/2021 Dyrektora
Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim w sprawie wprowadzenia do stosowania procedur bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
dotyczących organizowania i przeprowadzania w 2021 r. egzaminów maturalnych.
Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (Zarządzenie w sprawie matur2021.pdf)Zarządzenie w sprawie matur 2021r.Zarządzenie w sprawie matur 2021r.3997 kB

KOMUNIKAT DYREKTORA W SPRAWIE ORGANIZACJI ZAJĘĆ OD DNIA 26 KWIETNIA DO 2 MAJA 2021r.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. informuję:

Od dnia 26 kwietnia do 2 maja zajęcia praktyczne dla wszystkich klas w Branżowej Szkole I stopnia mogą odbywać się w CKZiU w formie stacjonarnej, w wybranych dniach tygodnia, w wymiarze nieprzekraczającym 16 godzin tygodniowo.
Uczniowie wszystkich klas Branżowej Szkoły I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, od 26 kwietnia będą realizowali zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze, o ile w podmiotach tych nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu uczniów.

Praktyki zawodowe dla uczniów Technikum mogą być prowadzone stacjonarnie u pracodawców  o ile w podmiotach tych nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu uczniów

Dla wszystkich uczniów Technikum mogą być organizowane zajęcia kształcenia zawodowego praktycznego w formie stacjonarnej w szkole oraz w CKZiU w małych grupach, w wybranych dniach tygodnia, w wymiarze nieprzekraczającym 16 godzin tygodniowo.

Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Płochocki

KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

OD DNIA 19 KWIETNIA uczniowie przystępujący w najbliższej sesji egzaminacyjnej do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie mogą uczestniczyć stacjonarnie w zajęciach praktycznej nauki zawodu w małych grupach, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w placówce. Pozostałe obostrzenia w funkcjonowaniu szkoły zostają przedłużone do 25 kwietnia.
OD DNIA 19 KWIETNIA zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe w ramach praktycznej nauki zawodu dla uczniów zdających egzaminy w sesji letniej mogą być prowadzone w grupach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego, w wybranych dniach tygodnia, w wymiarze nieprzekraczającym 16 godzin tygodniowo.
Przy zachowaniu zasad właściwych dla zakładów pracy możliwe jest prowadzenie praktycznej nauki zawodu u pracodawców
Uczniowie III klas Branżowej Szkoły I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców, o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu.
Zajęcia w CKZiU dla uczniów klas III Branżowej Szkoły I Stopnia OD ODNIA 19 KWIETNIA odbywają się w formie stacjonarnej.
Zajęcia w CKZiU dla uczniów klas TECHNIKUM zdających egzaminy w sesji letniej OD ODNIA 19 KWIETNIA mogą odbywać się w trybie stacjonarnym.

Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Płochocki
Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+


Kalendarz

◄◄
►►
październik 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg