^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
                prostokat rekrutacja               

Artykuły

Rajdy rowerowe

 

 

 


 

 

Jesienny rajd rowerowy

Promienie porannego słońca z trudem przebijały się przez mgły otulające jesienny krajobraz, gdy wyruszaliśmy sprzed budynku naszej szkoły o godz. 8.30 w dniu 27.09.2013 na nasz kolejny Rajd Rowerowy. Z każdą godziną i przebytym kilometrem słońce coraz śmielej rozjaśniało nam drogę.

Wraz z opiekunami p. Krzysztofem Ślusarczykiem i Magdaleną Ostrowską wyruszyli uczniowie: Daniel Patyński (kl.1m), Jakub Szczepański (kl.1 Tim), Seweryn Sadoch (kl.2m), Patryk Szafiański (kl.2Ts), Bartek Szczepański (kl.2Tp) oraz Bartek Bielicki(kl.2Tp).

Śmiało jechaliśmy w kierunku pierwszego postoju w Dobrem. Tam zdjęcie, krótki odpoczynek, drugie śniadanie. Ok. 11.30 dotarliśmy do Rozalina (gm. Strachówka), gdzie w gościnnych progach gospodarstwa agroturystycznego państwa Wiśniewskich zjedliśmy obiad. Zostawiliśmy rowery i po krótkim odpoczynku wsiedliśmy do busika, który zawiózł nas do Ośrodka Wypoczynkowego „Koszelanka” nad Liwem, gdzie radośnie wskoczyliśmy do kajaków. Piękna pogoda, spokojny nurt rzeki i jesienne widoki zachęcały do nastrojowego kajakowania.

Po ok.godzinnym spływie malowniczo wijącą się rzeką ponownie zawitaliśmy do Rozalina, gdzie czekali na nas mili gospodarze i sycący posiłek. Ponieważ dni stawały się już coraz krótsze o tej porze roku, więc postanowiliśmy niezwłocznie wyruszyć w drogę powrotną do domu, by jeszcze przed zmierzchem dotrzeć do Mińska. Mijane lasy pachniały już jesiennie. Udało się też nazbierać trochę grzybów w czasie postoju.

W doskonałych humorach po przeżytych urokliwych chwilach dotarliśmy do domu rozkoszując się  blaskami zachodzącego słońca.

Oczywiście, nie obyło się bez przygód, ale zainteresowanych szczegółami odsyłamy po informacje do uczestników i bohaterów tych wydarzeń…

Z niecierpliwością czekamy na kolejne Rajdy Rowerowe i zachęcamy wszystkich zainteresowanych!!!

 

 
 
 


 Rajd rowerowy nauczycieli - Strachówka!

22.06.2013 grupa nauczycieli wybrała się rowerami do gospodarstwa agroturystycznego w okolice Strachówki. Tam po pysznym obiedzie nauczyciele przepłynęli kajakami uroczy odcinek rzeki Liwiec. Następnego dnia pomimo niesprzyjającej aury wyruszyli w drogę powrotną do domu.

 


Rajd rowerowy - Suwalszczyzna 2013!

     Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się w terminie 20-23.06.2013. Będziemy jeździć szlakami rowerowymi Suwalszczyzny. Koszt rajdu rowerowego 350,00 PLN - cena zawiera wyżywienie, nocleg, dojazd pociągiem (obowiązkowa ważna legitymacja szkolna).

Więcej informacji u p. Krzysztofa Ślusarczyka i p. Mariusza Wróblewskiego.


Rajd rowerowy nauczycieli do Białowieży :)


 Rajd - Podlaskim Szlakiem Bocianim

W dniu 31 maja wyjechaliśmy na długo oczekiwany rajd „Podlaskim Szlakiem Bocianim ". Na rowery wsiedliśmy w Hajnówce i pojechaliśmy odwiedzić białowieskie żubry. Następnie pojechaliśmy do skansenu w Białowieży. Potem udaliśmy się w kierunku noclegu w Narwi. Kolejnego dnia przywitała nas „piękna” deszczowa pogoda, ale nie przeszkodziło nam w pozowaniu przy zabytkowej cerkwi w Puchłach. Zmęczeni i zmoknięci dotarliśmy do restauracji  Dworek u Rutkowskich.  Po pysznym obiedzie udaliśmy się na nocleg do miejscowości Turośń Kościelna . Gdzie powitał nas ciepły prysznic i pyszna kolacja i wspaniałe warunki w budynku Okręgowej Izby Lekarskiej „Dom Lekarza Seniora Ostatniego dnia pojechaliśmy do Białegostoku gdzie zwiedzaliśmy rynek Tadeusza Kościuszki oraz okolice pałacu Branickich. W trakcie rajdu obchodziliśmy dwudniowy dzień dziecka!!! W piątek dostaliśmy łakocie od nauczycieli! A w sobotę zostaliśmy zabrani na długo oczekiwanego i pysznego kebaba! Mam nadzieje, że w wkrótce będą zorganizowane tak fajne rajdy rowerowe! Ja już nie mogę się doczekać!

Redaktor Naczelna Gazetki Szkolnej Monika Karczewska z kl. 2 Lz

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+


Kalendarz

◄◄
►►
czerwiec 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 • 1.jpg
 • 2.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 15.jpg
 • 16.jpg
 • 17.jpg