^Powrót na górę
No upcoming event for this category
Budynek szkoły

Get Adobe Flash player

bazabanner maly zasluzeni
banner maly przedsiebiorcywybierzbanner maly youtubefacebook
                prostokat rekrutacja               

WYNIKI I ETAPU VII POWIATOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO "GIM-BIT"

WYNIKI I ETAPU VII POWIATOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO "GIM-BIT"

W dniu 28 stycznia komisja konkursu „GIM-BIT” w składzie:


1.      Marek Szczurowski – przewodniczący

2.      Katarzyna Kupidura Ostrowska

3.      Anna Dąbrowska 

dokonała oceny prac, które wpłynęły na konkurs.  

Otrzymaliśmy 10 prac z 7 gimnazjów. 
Tematem  pracy był o wykonanie plakatu o tematyce „Mój wybór, szkoła zawodowa”.  
Uczniowie mogli wybrać dowolną technikę wykonania prac. 


Kryteria oceny prac: 

·         pomysłowość autorów – 4p

·         poprawność techniczna – 2p 

·         poprawność merytoryczna – 5p

·         zastosowane środki wyrazu (film, dźwięk, obrazy) – 2p

·         estetyka wykonania – 5p

·         krótka informacja o użytym narzędziu – 2p

Można było uzyskać maksymalnie 20 punktów.

Wszytkie drużyny zakwalifikowały sie do finału konkursu, który odbedzie się 26 lutego 2016 r. o godz. 11:00 w ZSZ nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim.

Ilość punktów uzyskana w I etapie:

I MIEJSCE - 20 P - N. Jędrych, U. Filipowicz z Gimnazjum nr 2 w Mrozach

II MIEJSCE - 17 P - A. Przybyłko, N. Witon z Gimnazjum im. VI Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego w Kałuszynie

III MIEJSCE - 15 P - K. Polkowski, K. Wójcik z Gimnazjum w Brzezinach

IV MIEJSCE - 12 - C. Lipiński, M. Szostak z ZSM nr 2 w Mińsku Mazowieckim
oraz E. Wiśniewska, K. Gaładyk z Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka w Sulejówku

V MIEJSCE - 11 P - D. Noceń, M. Skowron z Gimnazjum nr 3 im. S. Czarnieckiego w Sulejówku

VI MIEJSCE - 9 P - H. Zalewski, P. Szostak z Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim

VII MIEJSCE - 8 P - M. Maleńczuk, A. Neiman z Gimnazjum Miejskiego nr 1 w Mińsku Mazowieckim

VIII MIEJSCE - 7 P - K. Kucharska, J. Korytko z Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka w Sulejówku

IX MIEJSCE - 6 P - K. Patoka, M. Grabik z ZSM nr 2 w Mińsku Mazowieckim


Wszytkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do Finału!

Nasze osiągnięcia:

1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg1certyfikat_bezp.png2certyfikat_inno.pngc1.jpgc2.jpgc3.jpgc4.jpgc5.jpgc6.jpgc7.jpgc8.jpg

CNiNT

Erasmus+






Kalendarz

◄◄
►►
sierpień 2021
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg
  • 15.jpg
  • 16.jpg
  • 17.jpg